Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem szex-szel zsarol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szex-szel zsarol?

Figyelt kérdés

A férjemmel 2 éve vagyunk házasok, eddig minden rendben volt , de elkezdett féltékenykedni, de nem volt alapja. Sokszor fenyegetett, és durva volt velem, megszorította a kezem , kiabált stb.

Nem akartam elhagyni, csak egy kis térre volt szükségem, egyedül akartam lenni, és az utóbbi időben volt, hogy a másik szobában vagy a nappaliban aludtam.

Amikor közeledett felém , vagy akart valamit ,mindíg kihátráltam. Ez így ment egy ideig, aztán azt mondta, hogy a felesége vagyok és mellette kell aludnom, illetve ha nem fekszek le vele magamtól akkor majd lefektet erőből.

Tudom kötelességem lenne a feleségeként vele lennem, de csak egy kis nyugalmat szerettem volna mert már így is állandóan féltékenykedett.

Igaza van? Vagy mit kène tennem?


2021. okt. 28. 20:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%

Mifaxom??? Ez nem zsarolás, hanem egy erőszakos, agresszív figura a férjed. Ma "csak" a karod szorítja meg és "csak" ordibál, fenyeget, holnap már a fogaid veri ki, holnapután meg agyonver majd valamelyik vita hevében mert te biz' a tulajdona vagy és "azt csinálod amit mondok".

A férj agyonverte a feleségét típusú bűnügyi történetek pont így szoktak kezdődni.

2021. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

Na álljon meg a menet, nehogy már azt állítsa bárki, hogy az aki ordibál, szorongatja az ember karját, megfélemlít annyira marhára vonzó barkiben is s szívesen akarna ilyennel lefeküdni!

Értem én 0%os, hogy minden kérdés alatt játszod az eszed de vannak határok is.

2021. okt. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
39%

Köv felvonásból megírtam neked a gyk kérdést, hogy ne fáradj:


A férjemmel két éve vagyunk házasok, de megcsal. Nem értem miééért. Gonosz férfiak. Brühühü.

2021. okt. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
Már bocs de ha a férfi ilyen agresszív, nekem se lenne kedvem szexelni. Akkor csaljon meg ha az a megoldás, ahelyett hogy az indulatait kezelné. A szex nem kötelesség. És a nő nem azért vonja meg a szexet mert ezzel akar valamit elérni, egyszerűen nem vonzódik ehhez az agresszív fellépéshez.
2021. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudj de két év után térre van szükséged és nem akarsz vele egy ágyban lenni?

Te olvasod amít írsz?Mond mit érzel iránta? Mikor kezdte a féltékeny kérdést mióta finoman fogalmazva elszigetelted magad vagy elötte.

Mindenesetre róla is sokat mond a dúrvaság és az erőszak gondolata.

Nem érzi ilyenkor ocsmánynak magát,?Nem vagy a tulajdona.

Tartok tőle nem vagytok a.házasságotokba a helyzet magaslatán.

A szexel te zsarolod őt.Ő meg a az erőszakkal probàl mint egy (gorilla döngeti a mellét) neked esni

Mit akartok elérni?

2021. okt. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Istenem mar.....

NEM fogja megeroszakolni a mostani feleseget!!! LESZ egy uj masik felesege akivel mukodik es majd a sajat kedvuk szerint csinaljak! Azaz a kutya se akarja megeroszakolni a kerdezot jesszus. Nemcsak nala van P|ñæ !! Majd lesz uj feleseg es azzal csinalja.


Mit kell ezen ennyit porognie a kerdezonek?? Meg nektek itt.

Ha nem mukodik nem mukodik.


Lesz uj nő. Ennyi.

2021. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%
De, aki ilyeneket tesz és mond, "Sokszor fenyegetett, és durva volt velem, megszorította a kezem , kiabált " "ha nem fekszek le vele magamtól akkor majd lefektet erőből." az képes megerőszakolni. Ez egy brutális ember.
2021. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
74%

Akkor ne itt rinyaljon. Valjon el tole. Koltozzon el.


Mi olyan Q nehez ezen....

2021. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%
Ez igaz mondjuk, mert ez a típus egyre csak agresszívebb lesz (szex ide vagy oda), meg fogja ütni, majd verni ha ép olyanja van. Az első agressziónál lépni kell.
2021. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
69%
Egy nőnek sincs kedve olyannal lefeküdni, aki fenyegeti. Viszont kommunikáció nélkül nem haladtok sehova, ez csak állóháború, amiben nő a feszültség. Ám ha mindig erőszakos volt, inkább válj el.
2021. okt. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!