Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem szex-szel zsarol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szex-szel zsarol?

Figyelt kérdés

A férjemmel 2 éve vagyunk házasok, eddig minden rendben volt , de elkezdett féltékenykedni, de nem volt alapja. Sokszor fenyegetett, és durva volt velem, megszorította a kezem , kiabált stb.

Nem akartam elhagyni, csak egy kis térre volt szükségem, egyedül akartam lenni, és az utóbbi időben volt, hogy a másik szobában vagy a nappaliban aludtam.

Amikor közeledett felém , vagy akart valamit ,mindíg kihátráltam. Ez így ment egy ideig, aztán azt mondta, hogy a felesége vagyok és mellette kell aludnom, illetve ha nem fekszek le vele magamtól akkor majd lefektet erőből.

Tudom kötelességem lenne a feleségeként vele lennem, de csak egy kis nyugalmat szerettem volna mert már így is állandóan féltékenykedett.

Igaza van? Vagy mit kène tennem?


2021. okt. 28. 20:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%
Nem kötelességed lefeküdni vele, de tegyük tisztába a dolgot, te vagy az aki a szexel zsarolja a másikat.
2021. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én hogy?
2021. okt. 28. 20:10
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Huha, ez aztán párkapcsolat...
2021. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Az egyesnek igaza van, hiába pontozza le mindenki. A szexel zsarolás az, amikor megvonod a szexet, hogy valamit elérj. És tényleg nem kötelessége senkinek lefeküdni senkivel, ha nincs kedve hozzá. Előbb dolgozni kell azon mindkét félnek, hogy legyen kedv. Nyilván nem úgy, ahogy a kérdező férje csinálja.
2021. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Nem kötelesség. Amit mond azt jelenti, hogy nemierőszak.

Lehetsz te a bármilyen appiros feleség akkor is a nem az NEM.


Ülj le vele, tisztázd a határokat egyenesen, mit akarsz, mennyi ideig mire van szükséged. Ebben partner milyen szinten a másik fél de ha nem az akkor az váláshoz fog vezetni.

2021. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Félre ne értsd, de valami csak történt, ha elkezdett féltékenykedni, azelőtt meg nem volt ilyen. Az agresszivitása nem fog javítani a házaséleteteken, főleg, ha kötelességként tekintesz rá. Ennek természetes igénynek kellene lenni és nem árt az sem, ha a férj és feleség igénye a rendszerességre hasonló. Én nem értem, hogy hogy lehet idáig eljutni pároknak.
2021. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Ha ez igaz, akkor ez kimeríti a családon belüli erőszak fogalmát.

Kérj segítséget!!

2021. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Ez erőszak.Nem vagy köteles egy papír miatt lefeküdni vele az ő kénye- kedve szerint.Menekülj ebből a házasságból.Verni fog.
2021. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
17%

Elkepeszto! 😂😂😂😂😂😂


Amugy tokre mukodik a kerdezo otlete! Nem a pasi zsarolja szexel hanem a no a pasit. Azaz megvonta. Ennyi.


A nem az tenyleg nem. Ergo ha megeroszakol: irany elkoltozni elvalni! Ugyse fog megeroszakolni kerdezo. Emiatt ne aggodj.. Szimplam el fogja fogadni h Te mar vele nem fekszel le.


Ennyii.


Es megoldja mas no ágyába!

Pont..

2021. okt. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7%

Fene se fog konyorogni a kerdezonek. Ha nem akar, nem akar kesz.


Majd a pasi uj Felesege csinalja vele, kerdezo.


Mit aggodsz. Elvalik toled nem mukodott es mas no majd lefekszik ezzel a ferfival.

2021. okt. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!