Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy sikeres, gazdag férfi 90%...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sikeres, gazdag férfi 90% hogy meg fogja csalni a feleségét?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 12:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

#20

Az én ismerősi körömben abszolút nem, konkrétan nincs olyan kollégám aki autóval járna - belvárosban van az iroda, senkinek nincs kedve órákat állni a dugóban. Nyilván ez lakhelytől is függ, de az én környezetemben inkább az a ritka aki autózik munkába minden nap.

2021. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
51%
Megcsalni a másikat nem olyan egyszerű. Hacsak nem csinálja valaki egészen pofátlan nyíltsággal, akkor pénz, idő, energia kell hozzá. Az meg nemigen lesz, ha a lakásbérlet kicsengetéséhez is éjjel-nappal gályáznod kell.
2021. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ. Az ember nem azért csalja meg a párját mert gazdag, vagy mert jól néz ki, hanem azért amilyen ember ő maga. Jellemtelen, nem rendelkezik, sem értékrenddel, sem bűntudattal, és még csak nem is szereti a párját, úgy egyáltalán, nem tiszteli a másik ember érzéseit.
2021. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Voltam sikeres, gazdag is, bár mondjuk még 100 millióm se volt.

Dehogy csaltam meg.

Elváltunk 24 év után, de az teljesen más okokból volt.


Olyat nem ismerek, aki csalna, de az tatrja vissza, hogy nincs 20 ezere egy hotelszobára.

Az csinálja majd máshol.

2021. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ha annyi pénzem lenne és alkalmam is adódna, simán. Mivel otthon 3-4 havonta van egy alamizsna szex, így naná hogy pótolnám, akár minden nap is.

Nnálam már a szexhez nem kapcsolódik érzelem, így még csak megcsalásról sem beszélhetnék. Szimplán élvezném a testiséget.

Viszont nem vagyok gazdag, nem nézek ki jól, elmúltam már 45, így nem ér a bilibe a kezem, marad a kényszer cölibátus.

2021. okt. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!