Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki legyen a tanúm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki legyen a tanúm?

Figyelt kérdés
Három éve elváltam. Rengeteget költöztem, mindig minden barátot ott hagytam. 30 éves vagyok, dolgozom, egy fiúnk van, a családom külföldön. Őszinténszólva nincs igényem új barátokra, se időm, se kedvem hozzá, amikor végzem a munkában, szeretek csak a családommal lenni. Testvéreim külföldön. Most elterveztük, hogy összeházasodunk, de egyszerűen nincs egy közeli ember, akit szívesen megkérnék. A párom barátai lettek a barátaink, de csak a fiúkkal vagyok jóban, a lányok ritkábban jönnek. Nagyon fura lenne onnan megkérni valakit. Kellemetlen. Kicsit bajban vagyok 🙂

2021. okt. 3. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne fura?
2021. okt. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne fura? Nem muszáj lánynak lennie. Nem megy rá sok ideje, nem kerül semmibe, kötelezettséggel nem jár. Én is voltam egy haveromnak, még csak különösebben annyira közeli barátok se voltunk. Egy kollégámat konkrétan az utcáról hívták be pár éve tanúnak.
2021. okt. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!