Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eltartott csajok! Untátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltartott csajok! Untátok már magatokat annyira, hogy inkább elmentetek dolgozni? Nálam most ez a helyzet

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam eltartott, de annyira sosem untam magam. Egy háztartásban mindig van mit csinálni.
2021. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én mindennap főzök, de fél óra alatt megvan mosogatással együtt
2021. szept. 25. 18:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen főzés ez akkor 😀 egyébként ezen felül rengeteg mindent lehet csinálni. Konyhabútort kívül belül megtisztítani, minden egyéb felületet, szekrények tetejény ablakokat a lakásban, elhúzni a fotel/kanapé, ott megcsinálni, ablakok, tükrök, minden felületeket, fürdőszobában mindent, szóval nem csak felseperni, felmosni, hanem A-Z-ig mindent. Amire kész vagy egy ilyen nagytakarítással, marad pár nap pihi amikor főzöl csak meg sima sepregetés/porszívózás, felmosás, aztán kezdheted megint elölről, mert megint van mit csinálni. Sőt, a szobában a szekrényeket is kipakolhatod a ruhákat ott is kitisztíthatod meg igazából ezer dolog van, nem hiszem el, hogy nincs mit csinálnod. Érdekes én egésznap nem álltam meg, mindig volt mit csinálnom.
2021. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát sztem ennyire takarítani már túlzás.
2021. szept. 25. 18:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én közös megegyezéssel maradtam itthon. Egyszerűen olyan munkánk van amit nemtudtunk összeegyeztetni, mikor ki hogyan hova vigye a gyerekeket Eleinte jó volt persze, más dolgom sem volt csak a háztartás, sütni főzni, meg szép lenni. Én meguntam ezt, csak cselédeskedtem.A gyerekek már iskolások, én elmentem dolgozni.Sokkal jobb így.
2021. szept. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is voltam így. Azért aki felsorolta azt a rengeteg sok takarítást, hát nem tudom, persze lehet hetente 2x ablakot pucolni, de kicsit túlzásnak érződik nekem, meg a konyhabútort, ruhásszekrényt is folyamatosan kipakolni-kitakarítani elég erős, szóval jah, kb egy hónap alatt megunnám ezt én is. Én elég sokat videójátékoztam addig, amíg nem volt semmi dolgom, csak lenni és várni a párom, de őszintén szólva abból is elegem lett, zavart, hogy nem éreztem magam hasznosnak és fontosnak. Mármint persze, a lakást tisztán tartottam, főzni is főztem, sütiket is sütöttem, de azért ezt nem lehet a végtelenségig csinálni, és nem is elégített ki szellemileg túlzottan. A hobbim meg kreatív hobbi, amihez az inspirációt nehéz a semmiből nyerni, akkor vannak újabb ötleteim, ha érnek ingerek a külvilágból, szóval ez sem működött annyira.


Elmentem dolgozni, egyrészt az önbecsülésem is jobb lett, másrészt valahogy a napi teendőket is hatékonyabban osztottam be. Ez van, nekem az otthoni semmittevés nem való. Gyerek mellől is egy év után már visszamentem dolgozni, pedig aztán egy egy éves mellett nem unatkozik az ember. De nekem mégis kellettek a külső ingerek. Ez van, nem mindenkinek való a kitartott lét.

2021. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam eltartott, de abban az időszakban egyetemre jártam.
2021. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Èn most is az vagyok, a gyerekek miatt nem dolgozom.de amíg ők suliban vannak unom magam. Ahogy előttem írták hiányzik a külső inger. Egyszerűen unalmas, monoton. Persze én is sütők, főzök, takarítók, rendezem a gyerekeket, edzek, baratnozom, de iszonyú uncsi. 4,6 órás munkát keresek, fixen délelőttre, még a fizetés sem érdekel, csak valami más, valami új legyen. Egyenlőre azonban nem találok, még 8 órást sem, de ha lesz valami, tuti elvállalom.
2021. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Ez nem túlzás takarítás, az gáz ha csak felsopirsz felmosol hetekig. De kinek mi ugyebár. Sok igénytelen nő van a mai világban.
2021. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
2-es válaszoló vagyok. Lehet, hogy sok embernek ez túlzás, de én ezzel azt akartam mondani, hogy nem lehet unatkozni. Beleunni? Lényegében a munkahelyek 80%-ában is ugyanazokat csinálod, még ha nem is pontosan ugyanazt mindig, de nagyjából igen, szóval abba is bele lehetne unni. Én ezzel azt akartam mondani, hogy akinek dolga van, az nem unatkozik, nem megy el szimplán unalomból dolgozni. Sok mindent kihagytam még a felsorolásból, pl. hűtőt megtisztítani kívül belül. Úgyhogy én azt vallom, hogy mindig van mit csinálni, persze ezeket nem muszáj, rá érnek. Sokan ezért mondják azt, hogy aki el van tartva az nem csinál semmit, mert sokan olyanok, hogy összecsapnak valami gyors kaját meg felporszívóznak, felmosnak. Igazából ez tényleg semmittevés, de kikérem magamnak, hogy otthoni semmittevésnek hívják ezt minden esetben, mert igenis vannak olyan nők, akik nem dolgoznak, viszont egésznap nem állnak meg, mert otthon mindent megcsinálnak.
2021. szept. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!