Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan valljam be a feleségemn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be a feleségemnek, hogy nincs szeretőm?

Figyelt kérdés
Azt hiszi, azért nem szexelek vele, mert mással igen. Amúgy meg inkább élek szexmentes életet, mint hogy vele csináljam.

2021. szept. 14. 11:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de ez baromi vicces kérdés😃 Valld be neki, bátran.
2021. szept. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy talán többet ártanék vele az önbecsülésének az igazsággal.
2021. szept. 14. 11:12
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
De akkor minek vagytok együtt ha hozzá se akarsz érni? Nincs értelme az ilyen dolgoknak. Ha szétmennétek, mindketten találhatnátok valakit, akivel boldogok vagytok. Így meg csak szenvedtek mindketten.
2021. szept. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Nyugodtan mondd meg neki, hogy ez van. Én is megmondtam páromnak, hogy már egyszerűen nem kívánom és nem tudok tenni ellene. Sőt még a nyitott házasság lehetőségét is felajánlottam. 29 éves kapcsolat. 48F
2021. szept. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

:):) de ismerős :):) én nem tudtam neki megmagyarázni, O meg arra is emlékszik mikor mentem el csajozni :)


... Bár azt nem tudja megmondani kivel, mert én is kíváncsi lettem volna :)

2021. szept. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

"Amúgy meg inkább élek szexmentes életet, mint hogy vele csináljam."


Hát, ha ezt így a szemébe mondod, akkor figyelj, hogy a feléd repülő tányérok és poharak elől el tudj ugrani! :-))))

2021. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Nahh, puff neki, ilyen probléma is van :D Bevallani a nincset... :)


Ne azt mond, hogy őt nem kívánod, hanem, hogy a szexet. Max. figyelned kell, hogy önkielégítéskor se bukjál le ezután :)

2021. szept. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem szexelsz vele?
2021. szept. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Sosem értettem, hogy lehet így élni? A saját feleségéhez gyakorlatilag hozzá sem akar érni, mi tart össze egy ilyen házasságot?
2021. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Pénz, hitel, közös lakás, gyerekek 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!