Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akiknek sokat dolgozik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek sokat dolgozik a férje, hogyan toleráljátok feleségek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
2021. szept. 7. 12:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%
Én is sokat dolgozom, képzéswkre járok, sportolok, van mivel lefoglalnom magam
2021. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
65%

Férfiként amiatt van saját vállalkozásom, hogy elégséges legyen csak napi 1 - 2 órát dolgozni ahhoz, hogy jólétben élhessünk :)


A többi idő a családé, sporté, túrázásé, és a kultúráé :)

2021. szept. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Én a személyiségemből adódóan jól viselem. Nem vagyok az a fajta ember, aki túl sok figyelmet igényel, elég magamnak való vagyok, van egy csomó magányos hobbim ill. vannak barátaim is akikkel szeretek időt tölteni. Számomra ha az együtt töltött idő minőségi, akkor nem zavar, ha kevés van belőle. Ez nálunk megvan, hiába munkamániás a drága, mondjuk nála ez időszakos, ciklikus, és általában tudjuk hol a vége.. Viszont mindenki más, az rajtad nem sokat segít, hogy én ilyen helyzetben tök jól érzem magam. Szerintem teljesen jogosak az igényeid, ha ez csak átmeneti akkor támogatnám a helyedben, de neki is tennie kell azért, hogy jól működjön a kapcsolatotok, neki is tennie kellene érted, akár csak azzal. Próbáljatok meg valamilyen kompromisszumra jutni.
2021. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ha a saját vállalkozását építi az ember, az egyfajta befektetés. Nem (csak) pénzt fektetsz be hanem időt is. 3-5 év múlva ideálisan már csak napi pár óra munka van vele, és (remélhetőleg) sok passzív jövedelmet termel, ami az egész család számára megélhetést ad, sőt, talán még majd a gyerekeknek is...

Tehát sztem megengedhető a 12 óra munka pár évig és ilyenkor előnyös ha a társunk is mellettünk áll, ilyen esetben én is a férjem mellett álltam.

Azt viszont nem tudnám elviselni ha 10-20 évig építené a vállalkozását, és közben mondjuk a gyermeke gyerekkoráról lemaradna.


Ha nem a saját cégét építi hanem másnak dolgozik, azt semmilyen formában nem tudom tolerálni 8 órán túl. Hiszen így a plusz munkáért a profit más zsebében landol, mi meg csak a negatívumokat kapjuk. És ha egy férfi ezt nem képes átlátni akkor buta vagy nem való családfőnek.

2021. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi számít soknak. Az én férjem napi 10 órában dolgozik heti 5 napot.

Nyilván elfogadom, mert ez az élet rendje, dolgozunk, hogy megéljünk. Én is dolgozom, munka után edzésre megyek. Ha Itthon vagyok, csinálom a házimunka rám eső részét, a kutyusunkkal foglalkozom, könyveket olvasok, sorozatokat nézek neten,

a hobbimmal foglalkozom. stb..

Egyébként esténként beszélgetünk, összebújunk, mindig együtt fürdünk, a hétvégéink pedig szabadok:) olyankor együtt vagyunk, csak úgy itthon, vagy valami közös program.:)

A szabadságunkat is mindig összehangolva vesszük ki, és együtt töltjük. Szeretjük egymást, ez a legfontosabb.:)

2021. szept. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%

Férfiként írok.


van aki tolerálja, van aki nem :)


Fiatal koromban, még a GMK idejében volt egy névjegyem, kb 20 éves lehettem, és azt adtam át ismerkedéskor, mint egy a "csajozós duma" részeként :)


A névjegyen a nevem, elérhetőségem volt, és a tevékenység megjelőlésénél pedig ez a szöveg:


GMK-zó férjeket pótló GMK


ma már hűségesen élek a feleségemmel, és inkább vele vagyok, mint sokat dolgozzak :)))

2021. szept. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

15: napi 10 óra az áltag sztem hja multinál dolgozik vki

A "kevés" az ebben a rabszolgaországban a 8 óra sajnos

(Pedig az ideális az másfél-2 óra munka lenne naponta)

Soknak egyébként a 12-14 óra számít (sokan vannak akik tényleg ennyit ülnek melóhelyen. reggel 8tól este 10-11ig)

2021. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17. Köszi. Nem multinál dolgozik amúgy. Önkormányzati fenntartasú cégnél. 15. voltam.
2021. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!