Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kell X házasság után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell X házasság után is koton ?

Figyelt kérdés

Na jó most en vagyok a hülye ezek szerint,de a legjobb barátnőm arról mesélt a minap,hogy ők most ünneplik a 2 házassági évfordulot és már 6 éve vannak együtt,de a mai napig óvszert használnak úgy,hogy a csaj fogamzásgátlót szed,35 éves és 8 éve vannak együtt.


Őszintén én a pasimmal 3 éve vagyok együtt komoly a dolog hosszú távú a kapcsolat,de mi már az első szexnél se használtunk gumit, ő se szereti és én sem,nekünk kényelmes a fogamzásgátlót simán. Én is 35 vagyok


Legfurább az amikor egyszer anyám megkért,hogy pakoljam ki a bevásárló táskát,durex volt benne,mégis mi a fenének nekik óvszer, ha 15 éve együtt vannak,akkor 15 éves voltam.


Járok rendszeresen nőgyógyászhoz

Erős fogamzásgátlót szedek a vérzés miatt

Tudom,hogy nincs semmilyen nemi betegségem

Felnőtt 35 éves nő vagyok, nem egy 16 éves,aki azt mondja a barátjának, hogy legyszi húzz kotont


Csak nekem fura ?


Hozzá teszem 20 éves korom óta szedem a fogamzásgátlót

15 év alatt egyszer nem lettem terhes, mielőtt valaki azt mondja,hogy ez az egy védekezés,nem elég

Ha rendszeresen szedem akkor de elég



2021. júl. 31. 06:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
96%
Ez vált be nekik. Nem mindenki tud vagy akar gyógyszert szedni, spirált használni.
2021. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

A feleségemmel óvszerrel védekezünk, nem szerettem volna, hogy fogamzásgátlóval szennyezze a testét. Nem tartom a legjobb megoldásnak a tablettázást.

38/F

2021. júl. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Csak 24 vagyok, de biztos vagyok benne, hogy ameddig szexuális életet élek és védekezni szeretnék, addig minden alkalommal gumit fogok használni. Nem értem ezt a támadó stílust, senkinek nem kell igazságot tenni ebben a kérdésben. Mindenkinek lehetősége van mérlegelni, hogy mit hajlandó vállalni és mit nem a védekezés érdekében és kiválasztani a számára megfelelő módszert. Nem minden kapcsolatban a nő erőszakoskodik, hogy gumit használjanak, normális, felnőtt emberek ezt meg tudják beszélni és ha egyiküknek nem felel meg a dolog, akkor alternatív megoldást keresnek.


Ha számít, mi azért döntöttünk a gumi mellett, mert személy szerint nem szerettem volna vállalni, hogy fokozott kockázatnak legyek kitéve trombózis, mellrák és egy rakás egyéb betegség tekinteteben a fogamzásgátló miatt (oké, hogy csak minimálisan fokozott, de ez pont nem vigasztalja azt, akinek a tabletta miatt lett bármi baja). Ha a barátomnak nagyon nem jött volna be a gumi, akkor ideiglenesen vállaltam volna a kockázatot, de szerencsére semmi problémája nem volt vele, ő is egyetértett abban, hogy ha nem muszáj, akkor ne veszélyeztessem az egészségem. Aki ezt vállalja, annak szíve joga, felnőtt ember, de semmivel nem jobb vagy rosszabb, mint aki másképp dönt.

Másrészt jelenleg (és még egy darabig biztosan) NAGYON nem szeretnénk gyereket. Kb. ugyanannyi az esély, hogy gumival becsuszik, mint tabletta mellett, viszont számomra nem mindegy, hogy ezt mikor veszem észre. Gumival egyből az aktus után látom, hogy elszakadt és azonnal be tudok venni esemény utáni tablettát, megelőzve ezzel egy esetleges abortuszt és az ezzel járó minden traumát és hercehurcát. Tablettánál viszont csak akkor gyanakodhatok, ha nem jött meg, amikor kellett volna, ilyenkor pedig már az abortusz az egyetlen opció.

2021. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Én a kapcsolat elején elkezdtem szedni fogamzásgátlót , de elvette a kedvem a szextől így óvszert használunk és sokkal jobb , mint a nulla szex .
2021. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi elég hamar leszoktunk a gumiról. A megszakításos bevált 6 éven át. Amikor gyereket akartunk, 1,5 év telibe élvezés kellett, hogy meg tudjon foganni. Igaz, akkor már 35 voltam, valószínű fiatalabb korban könnyebben összejön.
2021. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
ők most ünneplik a 2 házassági évfordulot és már 6 éve vannak együtt,de a mai napig óvszert használnak úgy,hogy a csaj fogamzásgátlót szed,35 éves és 8 éve vannak együtt. - belezavarodtál, baba ;)
2021. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
86%

Egyébként nem is értem, miért nem akarja valaki mérgezni a testét ilyen szrokkal, amik amúgy egészségileg semmit nem érnek.


Te se örülj, amint leteszed a bogyót, ugyanolyan erősen fogsz vérezni, mint előtte ;)

2021. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokáig úgy voltam, hogy duplán védekeztem, mert nem akartam gyetemeket.Én 26 évesen fogazmzásgátló mellett terhes lettem, nem is volt baj.Később meghalt a gyermekem, többet nem akartam, így gyógyszer mellett os sokáig óvszer vagy "kiszállt" a párom.Most már a változókor szelemegcsapott, így már nem védekezek duplán.
2021. aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mindenki szedheti pl nálam is veszélyes. Anno én szedtem, de majdnem meghaltam tőle így mi már csak gumizunk. 35 éves illene ezt tudni.
2021. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!