Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kell X házasság után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell X házasság után is koton ?

Figyelt kérdés

Na jó most en vagyok a hülye ezek szerint,de a legjobb barátnőm arról mesélt a minap,hogy ők most ünneplik a 2 házassági évfordulot és már 6 éve vannak együtt,de a mai napig óvszert használnak úgy,hogy a csaj fogamzásgátlót szed,35 éves és 8 éve vannak együtt.


Őszintén én a pasimmal 3 éve vagyok együtt komoly a dolog hosszú távú a kapcsolat,de mi már az első szexnél se használtunk gumit, ő se szereti és én sem,nekünk kényelmes a fogamzásgátlót simán. Én is 35 vagyok


Legfurább az amikor egyszer anyám megkért,hogy pakoljam ki a bevásárló táskát,durex volt benne,mégis mi a fenének nekik óvszer, ha 15 éve együtt vannak,akkor 15 éves voltam.


Járok rendszeresen nőgyógyászhoz

Erős fogamzásgátlót szedek a vérzés miatt

Tudom,hogy nincs semmilyen nemi betegségem

Felnőtt 35 éves nő vagyok, nem egy 16 éves,aki azt mondja a barátjának, hogy legyszi húzz kotont


Csak nekem fura ?


Hozzá teszem 20 éves korom óta szedem a fogamzásgátlót

15 év alatt egyszer nem lettem terhes, mielőtt valaki azt mondja,hogy ez az egy védekezés,nem elég

Ha rendszeresen szedem akkor de elég



2021. júl. 31. 06:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
10%
sok a hülye, azért.
2021. júl. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudom hogy miért kell, mi 29 éves kapcsolatban talán pár darab óvszert használtunk el. 48F
2021. júl. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert így tudja a férfi, hogy mindent megtesz nehogy egy gyerek becsusszon. Nem hinném, hogy én lennék az egyetlen, aki halott már olyan nőről aki titokban abbahagyta a fog.gátló szedését a férfi tudta nélkül, mert bekattant nála valami és gyereket akkart. Onnantól a férfi tehetetlen, hisz miért nem védekezett ha nem akkart gyereket, miért a nőre bizta magát, stb. De olyanról is halottam aki az óvszert lyukasztotta ki apró tűvel a közepén. Miért fáj neked, ha másoknak a dupla biztonság fontosabb mint a sima szex? Honnan veszed, hogy gumi nélkül jobb lenne nekik? Elképzelhető, hogy a férfi nem tudna "ellazulni" Óvszer nélkül, mert nem tartja biztonságosnak.
2021. júl. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarom magam méreggel tömni, hogy évekkel később minden bajom legyen tőle...
2021. júl. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
97%

Azt én értem kérdező, hogy az erős és bő vérzésen ez javít valamit, de remélem tudod, hogy ez csak tüneti kezelés, és a valódi egészségügyi okot nem oldja meg, sőt, ha esetleg az elmúlt 15 évben rosszabbodott volna a helyzet, akkor nem is tudsz róla, nem is tudsz tenni ellene, és így csak ártasz vele magadnak, miközben az hiszed, hogy neked így jó. Endometriózis és PCO is tud nagyon erős, fájdalmas, bő vérzést produkálni, és adja az ég, hogy simán csak balszerencsés legyél és alapból erős a menzeszed, de azért én a helyedben igenis kivizsgáltatnám magam a fogamzásgátló szedése helyett.


Amúgy mi sem használunk óvszert, és én fogamzásgátlót se szedek. Mi kb az esküvőnk óta megszakítással védekezünk, nekünk ez teljesen jól bevált. Amikor akartunk gyereket, lett, amikor nem akartunk, nem lett :D Igazából ha nem az az algoritmus, hogy a pasi az utolsó utáni másodpercben rántja ki, amikor már nem bírja tovább, akkor ez is teljesen jól működő fogamzásgátlási módszer. De persze, mi alapból is akartunk gyereket, szóval ha hamarabb jött volna, nem dőlünk a kardunkba, és idővel szeretnénk még egyet, szintén nem gond, ha esetleg most esnék teherbe, nem egy év múlva.

Miután nem szeretnénk több babát, én szerintem a spirálon fogok elgondolkodni. De még nem tudom előre, az is elég idegen, de a gumit valahogy sosem akaródzik egyikünknek sem elővenni, a tablettával meg már régebben megjártam, nem fogok még egyszer belevágni.

2021. júl. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
97%
Miért nincs olyan válasz lehetőség, hogy "nem fura"? 🤡
2021. júl. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ellentmondások az írásodban amúgy....

Nem biztos hogy mindenkinek olyan jó a fogamzasgátló, ha mondjuk egyébként is vannak hormonproblémái vagy ilyesmi.

Mi 7 éve vagyunk együtt és végig óvszert használunk.

2021. júl. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Endometriózisos vagyok, így a bő vérzésről meg a havi két fájdalmas napról tudnék mesélni. Ez egyébként akkor derült ki, amikor abbahagytam a fogamzásgátlót. Mégis, ennek ellenére se szedném többet, mert azóta jött rendbe a testem. A fogamzásgátló miatt állandó pecsételő vérzésem volt, egész hónapban. Tisztasági betét nélkül nem tudtam menni sehova. Pedig sokféle fog.gátlót kipróbáltam. Mióta nem szedem, teljesen elmúlt a köztes vérzés. Inkább bevállalom ezt a két napot, gyógyszerrel túl lehet élni. Most gumit használunk és semmi bajunk vele. 40 feletti pár vagyunk, 3 éves kapcsolatban.
2021. júl. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
44 éves vagyok és egész életemben óvszerrel védekeztem. A kapcsolat milyensége lényegtelen, a házasságomban is így tettem, esetleg megszakítással. A tabit egyszer próbáltam, de másfél hónap után abba kellett hagynom, annyira rossz hatással volt a keringésemre. Soha nem szedném azt a szhart.
2021. júl. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálam fennáll a trombózis esélye, így nem szedhetek fogamzásgátlót. De az előzőekkel teljesen egyetértve amúgy sem szednék. Termékenynek lenni a legnormálisabb állapot felnőtt nőként, szerintem nem jó a testnek, ha erőszakkal kikapcsoljuk ezt a funkcióját. 5 éve vagyok együtt a párommal és valószínűleg gumival fogunk védekezni egészen addig, amíg nem akarunk majd gyereket. Nincs ebben semmi fura.
2021. júl. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!