Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kell X házasság után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell X házasság után is koton ?

Figyelt kérdés

Na jó most en vagyok a hülye ezek szerint,de a legjobb barátnőm arról mesélt a minap,hogy ők most ünneplik a 2 házassági évfordulot és már 6 éve vannak együtt,de a mai napig óvszert használnak úgy,hogy a csaj fogamzásgátlót szed,35 éves és 8 éve vannak együtt.


Őszintén én a pasimmal 3 éve vagyok együtt komoly a dolog hosszú távú a kapcsolat,de mi már az első szexnél se használtunk gumit, ő se szereti és én sem,nekünk kényelmes a fogamzásgátlót simán. Én is 35 vagyok


Legfurább az amikor egyszer anyám megkért,hogy pakoljam ki a bevásárló táskát,durex volt benne,mégis mi a fenének nekik óvszer, ha 15 éve együtt vannak,akkor 15 éves voltam.


Járok rendszeresen nőgyógyászhoz

Erős fogamzásgátlót szedek a vérzés miatt

Tudom,hogy nincs semmilyen nemi betegségem

Felnőtt 35 éves nő vagyok, nem egy 16 éves,aki azt mondja a barátjának, hogy legyszi húzz kotont


Csak nekem fura ?


Hozzá teszem 20 éves korom óta szedem a fogamzásgátlót

15 év alatt egyszer nem lettem terhes, mielőtt valaki azt mondja,hogy ez az egy védekezés,nem elég

Ha rendszeresen szedem akkor de elég



2021. júl. 31. 06:49
A kérdező szavazást indított:
fura,hisz már nem tinik,X éve házasok
Fura,de az ő döntésük
33 szavazat
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Azok a férfiak és nők válasza érdekel,akik már elmúltak 30 evesek, és csak óvszert használnak


Miért

Nektek nem lenne élvezetesebb az együttlét anélkül?


Mondom én vagyok a hülye,hogy ez a kérdés felmerült bennem,de nekem ez fura

2021. júl. 31. 06:50
 2/29 anonim ***** válasza:
37%
Mi a fasz az az "X házasság"?
2021. júl. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

X az egy számot jelöl matematika

X év pl lehet 5-10-15


Jó látom az év szó kimaradt,de szerintem így is érhető a kérdés

2021. júl. 31. 06:54
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Élvezetesebb nélküle, viszont a barátnőm nem szed fogamzásgátlót, gyereket még nem akarok, így muszáj használni.
2021. júl. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Had döntsék el. Soha nem szedném azt a mérget. Így is a hormonrendszerem szr, hát még ha szedném azt a boldog-boldogtalannak osztogatott mérgek. Egy életre tönkrevághat és sok esetben meg is teszi. Azt meg értem, hogy valaki annyira fél a gyerektől. Én is. Nem mennék abortuszra és nem szülném meg, mert gyerek se akarok soha. De egyébként ha nekik így megfelel...annyi oka lehet ennek a dupla védelemnek.
2021. júl. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

Mi 17 éve vagyunk házasok, 3 gyerekünk van.


Mai napig gumit használunk, mert nem akarom tönkrevágni magam a hormonokkal.

Ennyi, ez az oka.

2021. júl. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%

Én 34 vagyok, 9 éve vagyunk együtt, eszembe sem jut fogamzásgátlót szedni, nekünk tökéletes az óvszer is.

Nincs ebben semmi furcsa.

(Az óvszer+fogamzásgátló mégbiztonságosabb, teljesen érthető ez is, ha valaki semmiképpen nem akar gyereket)

2021. júl. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szedek fogamzásgátlót. Amikor abbahagytam, megbeszéltük a különböző módszerek előnyeit és hátrányait, és úgy döntöttünk, hogy nekünk a gumi a legkisebb rossz. Évek óta használjuk probléma nélkül, mert nem akarunk gyereket. Nem mindenkinek a hormon a legjobb megoldás.
2021. júl. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Jó értem

Köszönöm hogy leírtátok


Anyától megkérdezném amikor először pasizni kezem,hogy ők miért használnak óvszert,ha 17 éve együtt vannak

Választ nem kaptam rá


Én csak azért szedek fogamzásgátlót

Mert rendszertelen és bő erős vérzésel küzdöttem,és ez vált be

2021. júl. 31. 07:32
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
Fáj a szemem, ahogy olvaslak.
2021. júl. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!