Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az igaz, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a legtöbb férfinak azért van barátnője, élettársa, felesége, hogy legyen állandó szexpartnere?

Figyelt kérdés
Másképpen, ha könnyebben lenne alkalmi szexpartner, akkor a legtöbb férfi nem menne bele tartós párkapcsolatba, mert minek a nyűg, ha a szex úgyis megvan? Mit gondoltok?

2021. júl. 15. 18:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%

Lehet én vagyok rosszul bekötve, de szexelni valakivel és szexelni a szerelmeddel, lelki társaddal, akivel megosztod örömöd, bánatod és igazi hű társad nagyon nem ugyanaz.

Nyílván itt az utóbbit magasztalnám fel, az előbbi is lehet jó, de egy jó kapcsolatban a szex az egy sokkal magasabb szint. Szerintem.

Lehet lepontozni.

28/F

2021. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
Én ha elmondom hogy többre vágyom, érzelmekre, akkor gyerekesnek, álmodozósnak, nyálasnak tartanak. Megtanultam távolságot tartani a nőkkel, szóval főleg szexre tartom őket, mert én mellettük nem tudok kiteljesedni, nem toleránsak semmivel szemben, amivel nem tudnak azonosulni. Ha meg nem tudják min megyek keresztül, misztikusnak, férfiasnak látnak, fennmarad az illúziójuk. A valósággal nem tudnak szembenézni, ezért ha szexelni akarok akkor elfojtom kissé magam, míg ők azt hiszik az a valóság rólam.
2021. júl. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalataid voltak az ellenkező nemmel 12-es válaszoló!


Egyszer azért remélem, hogy jó benyomást is tudsz majd szerezni egy hölggyel kapcsolatban legalább...

2021. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Barnabas333 ***** válasza:
52%
3ast jól lepontozták pedig milyen igaza van. A nők 90%a csak addig akar szexelni, amíg megvannak a gyerekek. Sok férfi szerintem ezért vállal az asszonytól 2-5 gyereket. Én azt mondom inkább a magány ellen jó egy kapcsolat. Mosni tudok, az meg nem izgat, hogy 2 hetente főz az asszony, gyereket én nevelem többet bár ezt lehet sok nő nem hiszi el. A szex bosszant, meg csók, öllelés, romantika, hogy már nincs 9-10év után...
2021. júl. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!