Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak ti örültök ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti örültök ha a párotoknak vannak barátai vagy nem engedtiek hogy barátkozanak?

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 08:04
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
89%

Én speciel örülük, ha nem én teszem ki a teljes szociális életét.

Hosszú távon nem vezetne jóra az ellenkezője.

2021. júl. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
*örülök
2021. júl. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Miért ne lehetnének barátai? Az zavarna csak, ha online boldog-boldogtalannal ismerkedne, de ő csak barátkozni akar..
2021. júl. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

“ vagy nem engedtiek hogy barátkozanak”

Oo, hogy mi? Eleg fura az “enged” szo hasznalata.

Ha egy parkapcsolatban barmelyik felnek meg kell engednie a masiknak, hogy baratkozzon valakivel, az bizony nem “par”-kapcsolat.

2021. júl. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

" nem engeditek" Bocs, de ezen jót nevettem.

Attól, hogy férj és feleség lett 2 ember, még nem formálhatnak tulajdonjogot egymásra, és egyik sem tilthat/ engedélyezhet semmit a másiknak. 2 házas de szabad emberről beszélünk a 21. században ( hála égnek).

Nőként írok. Vannak barátaim, szoktunk is találkozni. A férjemnek ez természetes, hisz neki is vannak:)

2021. júl. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
42%
Nő, férfi, barátság csak akkor lehetséges, ha egyik oldalon sincs szexuális vonzalom!!! Ha mégis, az már szerintem nem barátság! Szerintem ebből kellene kiindulni. Persze én is tévedhetek!
2021. júl. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nő női barátságról van szó. Tehát a férjem nem akarja hogy barátnőim legyenek.
2021. júl. 8. 08:23
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Miért nem akar? Attól fél hogy pasizós csajbulikra fognak elrángatni?


Nem árt tisztában lenni az indokaival, feltárni a lelki gikszereit. Ha szereted, gondolom szeretnél segíteni neki, nem csak simán "oldd meg magadban!" módon elmenni barátnőkkel.


Szerintem csak valami alaptalan félelme van, ha valahogy megnyugtatod hogy nincs mitől félnie akkor gond nélkül "elenged".

2021. júl. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Férfiként mindenképpen tisztában kell lenni, milyen barátnőkkel érintkezik komolyabban a nőd. A nők nagyon komoly hatással tudnak lenni egymásra, a nem megfelelő "tanácsok" véglegesen tönkretehetik a kapcsolatodat.

A legtöbb nő csak önigazol tanácsként, függetlenül attól, hogy mit tesz ez a barátnővel. Képesek elérni, hogy mindent más megvilágításban lásson a nőd. Így lesznek a jó dolgokból rosszak, egy kedves gesztusból alantas hátsó szándék stb.

Szóval jól nézd meg a barátnőket, milyen az értékítéletük, vannak-e gyerekeik, boldog és tartós párkapcsolatban élnek-e.

Egy törött, boldogtalan, egyedül élő macskás nő a ti életetek is tönkreteheti.

Szóval a kérdésedre válaszul azt mondhatom, hogy legyenek külön programjai is, de vigyázz rá, hogy kivel, feltéve hogy szereted és meg akarod tartani a nődet.

2021. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9: teljesen egyetértek veled, szerencsére a feleségem még összejövésünk előtt rájött erre és lekoptatta az ilyen barátnőit, pedig az egyikkel ovi óta barátnők voltak.

A leggázabb amikor a csaj épp egyedül volt, a feleségem meg összejött az előzőjével, a csaj meg állandóan fűzte hogy menjenek pasizós bulikba. Amikor a feleségem nem akart, akkor meg elkezdte mondogatni hogy mennyire gáz a pasi, "jobbat érdemel", stb. Végül igaza lett mert én lettem az a jobb :D, de ezt nehogymár egy barátnő mondja meg neki!!!


Normális barátnőnek esze ágában nem lenne "csajbuliba" hívni egy barátnőt annak pasija nélkül - ha van neki.


Persze ilyet nem igazán lehet kérni. Ha nem magától akarja akkor majd a hátad mögött fogja csinálni.

Max szóvá lehet tenni hogy ez téged zavar. Ha ezt leszarja a csaj vagy magyarázkodik, megpróbál meggyőzni hogy hülyeség stb akkor szerintem azonnal kuka. Nem érdemes ilyen abnormális értékrendű csajra a drága életedet pazarolni, vajmi kevés esély van a változására.


Ez a fene nagy szabadság nagyon jó hogy létezik, de hosszan tartó boldog kapcsolat, család szinte tuti nem lesz belőle. Ha válás a célod akkor hajrá. A holtodiglam tipusú csajoknak ez a fene nagy szabadság nem is vonzó. Hidd el sok olyan van, én sokkal találkoztam, de őket nem elsősorban buliban fogod felszedni :)


Az ilyen bulis csajok csak rövidtávra jók. Vagy otthagyják majd őket,vagy "kiherélik" a pasijukat és boldogtalanak lesznek és azért meg ők mennek majd el.

Akibe a stabil család mintája nincs gyerekkortól fogva belenevelve zsigeri szinten, annak vajmi kevés esélye lesz rá. Sajnos ez ilyen. Hiába célja a boldog család, az ösztönös reakciói el fogják folyamatosan téríteni attól. Nem sokan képesek az ösztönös reakciókat folyamatosan elnyomni.


Az ilyen buliba vágyás pasi mellett is egy elég bazi nagy vészjósló jel, akkor is ha csak "a barinőt kíséri el".

2021. júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!