Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hölgyek!Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek!Mit szólnátok hozzá, ha a férjetek ezzel lepne meg a születésnapotokra?

Figyelt kérdés

El tudná intézni, hogy a kedvenc sztárotokkal eltölthessetek egy éjszakát kettesben.

Nyilván nem kötelező a szex, de opció.

Csak őszintén!!!:D


2021. júl. 3. 16:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Csalódnék benne, hogy ennyire "ismer". Nem vagyok senkiért sem oda annyira, hogy kettesben akarnék vele egy egész estét, éjszakát eltölteni. Beszélgetni szívesen elbeszélgetek pár általam nagyra értékelt emberrel, de a párom miért ne lehetne akkor ott?
2021. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Ennyi idiótát, ez egy elméleti kérdés, ennyire hülyék nem lehettek.:D

Másrészt hol írtam pénzt?

2021. júl. 3. 19:06
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem idióta vagyok, hanem hűséges és szerelmes a férjembe. 🤦🏼‍♀️
2021. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
23%

nekem ugyan nem a férjem (még), de ha leszervezné, hogy Viggo Mortensennel eltöltsek egy estét, hát én bizony rohadtul örülnék :D nem szexelnék vele, mert bár vonzó, nem tudnék. de biztos, hogy elvinném az összes jó kocsmába, kifaggatnám az összes film forgatásáról és annyi közös képet csinálnék vele, hogy életem végéig nézegethetném őket :D szóval így összességében én baromi boldog lennék.

23L

2021. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 14-nek a választ és hogy tudta értelmezni a kérdést.

Talán egyetlen ember, aki nem korlátolt.

2021. júl. 3. 19:39
 16/19 anonim ***** válasza:
52%
Elválnék, mert ha képes lenne simán "elnézni", hogy más is szexel velem, akkor nem szeret. Pont.
2021. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ha nincs szó szexről, csak egy pl valahová beülős estéről, úgy okés, és a bőrömből kiugranék.


Csakhogy a te elméleted szerint "opció a szex", amiről ő is tudna, gondolom.

2021. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet sírva fakadnék, ha a szexes dolgot felhozná. De én introvertált vagyok, nincs kedvem pont a szülinapomon egy idegennel feszengeni.
2021. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha nem is egy éjszakát, de mondjuk pár órát és fociznánk egy jót vagy meginnánk valamit. :D

Mivel ő is vagy 10 éve házas és van 3 gyereke, így más eleve nem opció, de nincsenek is ilyen igényeim. Attól még hogy kedvelek egy hírességet, illetve akár többet is, még nem jelenti azt, hogy le is feküdnék vele.

2021. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!