Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ilyet lehet??Felveheti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet lehet??Felveheti a nevem a párom?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Házasodni szeretnénk a párommal,és felszeretne venni a nevemet (én vagyok a nő)mivel a volt felesége nem hajlandó levenni a férjezett nevét ,ami Kissné....Ilyet lehet?Felveheti a párom az én nevemet?Tudom ,másoknak ez biztos fura,de a férjem annyira gyűlöli és annyiszor kérte meg rá ,hogy vegye le a nevét ,természetesen állna minden költséget is,hogy inkább megszabadul a saját nevetol.Engem egyáltalán nem zavar ,az exfeleseg ,hogy a párom nevét viseli de a párom hajthatatlan...
2021. jún. 2. 15:01
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
A párom szülei még nem tudják,csak azt ,hogy az exe nem hajlandó levenni.
2021. jún. 2. 21:08
 22/28 A kérdező kommentje:
20.Az érthető...de ,hogy miért ragaszkodik annyira hozzá azt senki sem érti 😀
2021. jún. 2. 21:08
 23/28 anonim ***** válasza:
86%
Azt csinál vele amit akar🤣🤣🤣ti meg nevessetek bele az arcába🤣🤣🤣Én biztos beszolnek neki, higy mennyire gáz
2021. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Ácsi, az már az ő neve, nem kölcsönbe kapta. Mellesleg mi szétszekálnánk azt a hapsit aki felveszi a nő nevét, és gyanítom sokan vannak ezzel így max a háta mögött vihognának
2021. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
😀😀😀Hazzasaggal kapta,de valas utan ugye a "normalisabb "fajta nem tart igényt rá.
2021. jún. 6. 22:04
 26/28 anonim ***** válasza:
57%
Összekevered a jegygyűrűvel amit meghiúsult esküvő esetén illik visszaadni pláne ha valamely felmenőé volt. Mégha Széchenyi vagy Hunyadi stb lenne amiket névváltoztatással sem kehet csakúgy felvenni... Nem arról van szó hogy holmi Kissné névért valóban érdemes harcolni, egyszerűen arról hogy nem lehet utasítani
2021. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Tartsa meg ha ettől boldog 😊.Mondjuk ismerkedésnel eléggé fura Kissné.... 😀😀
2021. jún. 7. 10:17
 28/28 anonim ***** válasza:
Hát lényeg hogy téged nem zavar, sőt röhögsz rajta. Igaz történet hogy egy gyárban még a szoci időszakban volt talán Horváth József (vezetékneve nem biztos de valamelyik top gyakori) feleségül vette egyik munkatársnőjét , azonban hamar elváltak és nem sokra rá elvette a másik munkatársnőjét. Szóval egy helyen dolgozott Horváth József és 2 Horváth Józsefné ezek után.
2021. jún. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!