Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ilyet lehet??Felveheti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet lehet??Felveheti a nevem a párom?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Házasodni szeretnénk a párommal,és felszeretne venni a nevemet (én vagyok a nő)mivel a volt felesége nem hajlandó levenni a férjezett nevét ,ami Kissné....Ilyet lehet?Felveheti a párom az én nevemet?Tudom ,másoknak ez biztos fura,de a férjem annyira gyűlöli és annyiszor kérte meg rá ,hogy vegye le a nevét ,természetesen állna minden költséget is,hogy inkább megszabadul a saját nevetol.Engem egyáltalán nem zavar ,az exfeleseg ,hogy a párom nevét viseli de a párom hajthatatlan...
2021. jún. 2. 15:01
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Figyelj 8-as a páromnak nem mindegy.De amúgy én is amondó vagyok ,hogy ha elválnek nem kéne az exem neve.Foleg nem né vegzodessel ,de ki hogyan érzi.Engem nem érdekel mint már írtam is,a páromat zavarja ami érthető is valahol.Megcsalta ,elvaltak, akkor miért viseli a nevét?!
2021. jún. 2. 15:11
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
Van gyereke?
2021. jún. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Nem lett közös gyerek.A nőnek van egy gyereke előző élettársi kapcsolatból.
2021. jún. 2. 15:15
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most már a férj is felveheti a feleség nevét. Ahogy a gyerekek is viselhetik akár a férj, akár a feleség, akár kettőjük nevét kötőjellel elválasztva (de max. két név kapcsolható így össze és minden közös gyereknek utána ugyanazt a vezetéknevet kell adni).
2021. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat💓
2021. jún. 2. 15:19
 16/28 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az a véleményem, hogy csak az tartja meg így a nevét főleg né vegzodessel aki még nincs túl azon az emberen. Ne vicceljunk már, ezekkel a kifogasokkal, hogy mindent is le kell cserélni, mert amikor fel kellenltt venni a férj nevét nem volt ez problema🤣🤣
2021. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Anyám bosszúból tartotta meg a férjezett nevét, hogy idegesítse apámat. Anyám nem akart válni a pénz miatt.
2021. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Persze sejthető ,hogy nálunk is ez a probléma de hát nem lehet mit tenni,ha O attól boldog ,hogy a nevét viselheti, akkor tegye.
2021. jún. 2. 18:26
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Az azért érdekelne, a párod szülei, apja, hogy viszonyul ahhoz, hogy a FIA le akarja venni a vezetéknevét.
2021. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
54%
Mivel az ő neve, szerintem azt csinál vele amit szeretne, független attól, ki mit gondol🤷🏻‍♀️
2021. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!