Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiak tényleg első látásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg első látásra megmondják egy nőről, hogy ő lesz a feleségük?

Figyelt kérdés

(27 L)


Az ismeretségi körömben egyre többször mondják, hogy menjek már férjhez, mert itt az ideje. Én még nem így látom.

Viszont figyelek a környezetemre és eddig minden nős férfi azt mondta (ezekből a házasságokból pár nő is) és a szüleim is :), hogy márpedig amikor a férjeik meglátták őket először, azonnal tudták, hogy ez a nő lesz a feleségük.


Ez tényleg így van?

Akkor lehet azért nem érzem még, hogy férjhez akarok menni?!



2021. máj. 25. 21:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy van így, de ez sokszor jobban hangzik mint az igazság. Azért valjuk be, hogy a válasz utáni csók jobban esik a pofonnál :)

F

2021. máj. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóhoz még valami. Ti döntitel el, hogy Nektek mikor a legjobb házasodni, ne erőltessétek a barátaitok, rokonok, sőt anyósok véleményére. Egyáltalán nem vagy elkésve. Aztán ha nem is lesz belőle soha semmi, sem tartozik senki másra, a ti döntésetek hogyan élitek életeteket. Peace.
2021. máj. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Előző párom az első randin úgy köszönt el tőlem hogy szia kicsi feleségem... igy is lett volna, ki volt tűzve az esküvő napja is, és azon a napin került be a kórházba ahonnan már nem is jött ki többé...Szóval van benne valami.
2021. máj. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az én férjem tényleg ezt gondolta, már az első találkozás alkalmával tudta, hogy én leszek a felesége:)

Szerintem csak szerencséje volt, hogy ennyire jól passzolunk egymáshoz:)

2021. máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nekem is mondták már többen, hogy "úgyis te leszel a feleségem" de én viszont már akkor tudtam, hogy biztosan nem leszek a feleségük 🤣


De sok házaspártól hallom, hogy amikor először találkoztak, akkor tudták, hogy ez egy "valami". 😊 Akkor még nem tudták, hogy mi.

2021. jún. 7. 23:12
 16/18 anonim ***** válasza:

Nőként válaszolok.

29 éves voltam, mikor megláttam egy férfit egy szórakozóhelyen. Addig az elköteleződés gondolata is rossz érzéssel töltött el. Ránézve valahogyan (akkor először és hirtelen), rám tört, hogy férjhez akarok menni és hozzá!!! Hogy basszus nem is ismerem, de ő lesz a férjem. Hihetetlen és megmagyarázhatatlan érzés volt, soha az életben ilyet nem éreztem és konkrétan villámcsapásszerű volt, már-már misztikus. Össze is jöttünk, 5 évet áldoztam rá az életemből és végig hittem benne emiatt, hiszen egy ilyen érzés nem lehetett véletlen. De igen, véletlen volt 😂😂😂😂😂 Neki soha eszébe sem jutott engem elvenni, 5 évig folyamatosan hitegetett, majd random kidobott egy vita (még csak nem is veszekedés) alkalmával. Később kiderült, hogy folyamatosan csalt és más nő miatt dobott ki. Sohasem kellettem neki igazán. Úgy benéztem, mint eddig soha semmit.

Nekem eddig 99%-ban mindig bejöttek a megérzéseim. Csak azért nem írtam 100-at, mert konkrétan ez az egyetlen megérzés volt full kamu. Ami ilyen szinten erős megérzés volt, mindig bejött. Őszintén ma sem értem hogyan nézhettem be ennyire, ráadásul 5 évig hittem... Úgyhogy ne feltétlenül higgy az effajta megérzésben! 😀

2022. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
35%

16- A nőknek frenetikus képességeik vannak ahhoz, hogy belehabarodjanak a legtrógerebb szemétládákba. Én igen sok férfit ismerek, rengeteget beszélgettem velük, de nem ismerek egyet sem aki félrelépett volna. A félrelépés egyáltalán nem olyan széles körben elterjedt dolog. Az más, amikor a nők ugyanabba a férfitípusba zúgnak bele: full tesztoszteron felhő, extra férfias külső. Az ilyen hapsik úgy nőttek fel, hogy nekik a nők csak játékszerek, az egyik jön, a másik megy, és az összes már az első alkalommal szét is teszik a lábukat. Őszintén! Egy ilyen férfi mit veszíthet? Egy nőt? Ugyan már, ott van tartalékban még három. Azok a férfiak akik meg nem a nők kedvencei, azok meg sosem tennének kockára a kapcsolatukat, ugyanis ők jó darabig nem találnának senkit. Pont ezért mondom, hogy az átlagos férfiak között nem gyakori a félrelépés, ha csak nem hozott családi minta, vagy pedig ultra igénytelen pasi, lyuk-lyuk aztán jól van.


A nőknél nagyon nagy csapda ez a tesztoszteron érzékelő receptor, ugyanis azt a felhőt az összes nő érzi. Hidd el, azok a pasik extra módon elkényeztetett emberek, normális nő sosem kezdene ilyenekkel. Ha csak nem elégszik meg egy kalanddal.

2022. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17! Mindenki azt mondta rá (nők is), hogy csúnya. Én láttam benne valamit. Tudom te milyen férfiakra gondolsz 😀 Fú, neki köze nem volt azokhoz. Ha látnád meglepődnél. A kapcsolat vége felé csalt folyamatosan (az 5 évből az utolsó évben) mivel így könnyebb volt kilépnie gondolom. Gyáva... De tegyük fel olyan volt, mint akikre te gondolsz - de mint mondtam így még nem néztem be, tehát én nem ezeket vonzom 😀 Az előző barátom megkérte a kezem, de fiatalnak is éreztem magam + házasodni sem akartam. "normális nő sosem kezdene ilyenekkel". Az igen anyukám... Borzasztó bölcs vagy, VAGY nem vagy idősebb 22-nél (ergo még sosem botlottál olyanba aki nem veled tervezte a jövőjét). Szerinted tehát minden nőtársad idióta (bocsánat "nem normális"), aki olyanba mer botlani, aki nem vele tervezi a jövőjét? Nagyon szupcsi nő lehetsz, ha téged mindeki el akart venni feleségül.

Illetve ha te férfi vagy: te minden nődnek megkérted a kezét? Valamint csak egy barátnőd volt életedben, aki végül a feleséged lett? Vigyázz mit válaszolsz: ha nem, az azt jelenti, hogy volt/voltak olyanok, akikkel nem tervezted az életed, tehát egy "legtrógerebb szemétláda" vagy ám, mert abban az esetben talán a megcsaláson kívül ugyan az volt a sztorid, mint nálam - végül nem kellett a nő. Mesélj még kérlek!


Ui.: nem védem az exemet, de te konkrétan lehülyéztél minden nőt, aki olyanba botlik, aki nem veszi feleségül... 😀

2022. júl. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!