Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiak tényleg első látásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg első látásra megmondják egy nőről, hogy ő lesz a feleségük?

Figyelt kérdés

(27 L)


Az ismeretségi körömben egyre többször mondják, hogy menjek már férjhez, mert itt az ideje. Én még nem így látom.

Viszont figyelek a környezetemre és eddig minden nős férfi azt mondta (ezekből a házasságokból pár nő is) és a szüleim is :), hogy márpedig amikor a férjeik meglátták őket először, azonnal tudták, hogy ez a nő lesz a feleségük.


Ez tényleg így van?

Akkor lehet azért nem érzem még, hogy férjhez akarok menni?!



2021. máj. 25. 21:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Van aki igen és van aki nem. Több aki nem.


De vannak tipikus "makacs" emberek akik ezt előre eldöntik meg akik tényleg nagyon passzolnak. A többieknél kétlem, hogy ilyesmit lehetne mondani. Meg csak látásból ilyet mondani...?

2021. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Hülyeség. Vajon hány nőre mondták előtte, akivel nem jött össze?
2021. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Baromság! Ezt azért mondjuk, hogy fényezzük azt, akivel összejött a dolog...
2021. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így lenne, akkor már sok feleségem lett volna, igaz sok válás is.
2021. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Én csak egyre mondtam, ő is lett a feleségem. Nem vicc, az első pillanatban már tudtam.
2021. máj. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Szüleimnél úgy volt, hogy anyukámnak mindig azt mondogatta "úgyis te leszel a feleségem". Aztán végülis az is lett 🙂


Csak érdekelt, hogy a férfiak többsége így látja?


Igazából teljesen elbizonytalanodtam. Mit kellene éreznem? A bizonyosságot, hogy ó igen, férjhez akarok menni és ó igen ő az a férfi akit akarok vagy normális, ha az ember kételkedik? Van aki azt mondja, mielőtt megállapodsz, normális, hogy kicsit elbizonytalanodsz. Nem tudom igazából mit kellene éreznem.


Ez egy egyszeri döntés, elhatározás (jobb esetben). Én egyszer szeretnék, mint mindenki más, nem akarom elkapkodni.

2021. máj. 25. 23:13
 7/18 peca1000 ***** válasza:
100%

Az első szerelmemre azt hittem, hogy ő lesz a feleségem.


Sajnos nem úgy lett.


A 2 feleségemnél egyiknél sem láttam rögtön, hogy bármejikük lehetne.

2021. máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki elindít bennük valamit mert hat rájuk azokra ezt érzik. Ha volt előtte még egy két nő, arra is erezhette ezt csak aztán csúf vége lett és már arra sem emlékszik hogy mi volt az elején. Akivel meg tényleg úgy alakul a dolog hogy hazassag lesz, az nagyon heves és intenzív szerelemmel indul már az első fél éves időszak is és jobban megmarad az emlék hogy az első perctől meg volt a kémia. :)
2021. máj. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Akire én azt mondtam magamban, kidobott.

Azóta se találom a helyem a világban párkapcsolati téren.

2021. máj. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis.

En pont olyan cikket olvastam arrol hogy "mi volt az elso gondolatod mikor eloszor meglattad a feleséged", hogy valami kegyetlen baromságokat irtak. Hogy jesszus hogy nez ez ki ebben a sapkában, meg ilyenek :D

2021. máj. 26. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!