Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan éreztetitek a férjetekk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztetitek a férjetekkel, hogy fontos számotokra és szükség van rá?

Figyelt kérdés

Tudjuk, hogy a pasik szeretik magukat hasznosnak érezni :) Ti ezt hogy éritek el otthon, milyen praktikáitok vannak?


Nálunk a férjemnek hiányzik ez az érzés (természetesen fontos számomra, de érzékeltetni - ezek szerint - nem tudom valami jól), ezért keresem az ötleteket.


2021. máj. 21. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Figyelj arra, amit mond, reflektálj rá érdeklődéssel. Legyél vidám, szeretnivaló a jelenlétében. Kedveskedj neki a hobbijával kapcsolatos ajándékokkal, és mutasd azt számára, hogy még a szürke hétköznapokon is szeretsz vele lenni. Legyél a támasza, ha rossz napja van.

Persze ezek akkor jók, ha szívből jönnek. :)

26N

2021. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Adjál neki munkát,foglalja le magát. Hazudd azt, hogy ezt csak ő tudja megcsinálni, ezért lenne nagyon fontos a segítsége. Rá vagy szorulva. Persze nem kell tudnia, hogy te is meg tudod csinálni.

Most biztos lesz aki ezen felháborodik, de ez így működik. A férfiakat akkor lehet egészségesen elismerni, ha mindig adsz nekik feladatot amivel elfoglalják magukat, ezáltal érzik magukat hasznosnak. Semmiképpen nem szabad őket túlságosan kiszolgálni, túldicsérni. Azzal csak azt éred el, hogy a fejébe száll a sok indokolatlan bók és egyáltalán nem is fogja megfelelően értékelni az erőfeszítéseidet.

2021. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha bármi elromlik vagy vmi tennivalo van akkor őt kérem rá. Mindent meg tud csinálni. Van amit én is de van amihez béna vagyok vagyok nincs türelmem. Eleve éreztetem hogy ő a "főnök" - hagyom dönteni miután megbeszéltünk vmit - de tudom ez ma már nem divat.
2021. máj. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
szerintem ez fel sem merül ott ahol egyenlő a házimunka megosztása és mindent közösen csinálnak.
2021. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Azért egy kapcsolat alapja, hogy mindket fel fontosnak érezze magát benne mindenféle taktikázás nélkül.
2021. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam neki mondani, hogy jó, hogy van nekem. Persze nem csak úgy random, hanem mikor épp valami olyat csinál.
2021. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%
Idosebbek vagyunk. Most betegseg miatt tobb ido kimaradt szex nelkul. Mar elozo nap szoltam neki, hogy akkor holnap VASARNAP lesz. No eljott a delelott. Nagy korulmenyesen megreggelizett, aztan bement a furdobe. Azt hittem mar ki sem jon... Aztan csak ram szanta magat es sok ido utan eloszor sikerult neki sokaig es a vegen el is durrant. Egesz nap jokedv, madarat lehetne vele fogatni. Pedig mar ott tartottam hagyom a fenebe.Ennel a varakoztatasnal illuzio rombolobb dolgot nehez elkepzelni. De orulok, hogy turelmes voltam. Jovo heten majd O mondja, hogy vasarnap van.
2021. máj. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!