Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mik a tapasztalataitok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalataitok olyan nőkről, akik iráni férfival házasodtak össze?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a tapasztalatokra, ha ismertek ilyet. Rasszista alaptalan kommentekkel kíméljetek, csak valós tapasztalatot osszatok meg.

2021. máj. 15. 17:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#10 írtam privit :)
2021. máj. 15. 21:15
 12/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ott is van rendes ,és gonosz ember. Akár csak a mi kis hazánkban.
2021. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#12 ez egyébként így van, magyarok között is van jópár agresszív, alkoholista pasi, itt sem tudhatja az ember, mi lesz házasság után, a származás nem garancia semmire.
2021. máj. 15. 21:36
 14/19 anonim ***** válasza:
25%

13.-ra.


Ha beviszek a lakásomba egy kutyát, az nagyobb valószínűséggel koszolja össze a padlót, mint a kaktuszom.

2021. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14 ilyen értelemben a magyarok sokkal jobban hasonlítanak a kutyákra, mint bármelyik külföldi, akivel eddig dolgom volt...soha többet magyar pasi.
2021. máj. 16. 09:54
 16/19 anonim ***** válasza:
15%

15.-re.


Perzsia hercege után nem fogsz kelleni a "kutyáknak".

2021. máj. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
97%

Attól függ. Ismerek olyan iránit, aki már régóta itt él, nem tartja a muszlim hagyományokat.

Eleve sokan elfelejtették a válaszolók között azt, hogy Irán az iráni forradalom előtt teljesen európai jellegű volt. Egy megosztott ország: van, aki szerint helyes, hogy visszahozták a muszlim szabályokat, van aki szerint meg nem. Meg az sem mindegy, hogy milyen családban szocializálódott az illető. Nagyon alaposan igyekeznék megismerni, semmiképp sem mennék bele se házasságba, se abba, hogy kimenjek vele. Mert zsákbamacska.

2021. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

16 mintha felmerulne egyaltan 🤣

Ha ok nem kellenek nekunk akkor nem igazan erdekel hogy mi kellunk e nekik...

2021. júl. 5. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem is perzsa a férjem,de ez valószínűleg nem marad így örökké.De nem azért,mert probléma lenne az emberrel,mint muszlim vallású egyénnel,egyszerűen egy léha,megbízhatatlan,hazudozós alak.Sok vitánk volt már,nem vagyok róla nagy véleménnyel,de női mivoltom miatti lenézést,vagy agresszió bármilyen formáját soha nem tapasztaltam(3 éve vagyunk házasok).Voltam náluk Iránban,a családja nagyon kedves,és erőszaknak,nők elnyomásának nyomát sem láttam(se a családjában,se az ismerősi körükben).Ő tőle is nagyon messze áll az erőszak,csak egy könnyelmű,jó módjában nagyon magával mit kezdeni nem tudó puhány alak.

A kultúrájával még tudtam is volna együtt élni,magával a személyével nem(nem élünk együtt,ő Németországban,én itthon).

Amúgy ugyanúgy az Instagramot bújják,ugyanaz érdekli őket,ugyanúgy van köztük mindenféle ember,lakáson belül ugyanúgy öltöznek,mint az európai emberek.Ha valaki nem egy nagyon beszűkült és konzervatív ember,beszél idegen nyelveket,sőt el is költözött otthonról ide,Európába vagy Amerikába,nem hiszem,hogy áthidalhatatlan problémákat okoznának vele a kultúrális különbségek.

Egyébként maguk a perzsák nem is annyira bigott vallásos emberek,a saját hazájukban is aránylag elfogadóak más nemzetek dolgaival(pl a sok örmény kisebbségi miatt nem tiltott az országban a sertéshús bevitele),a külföldiekkel végtelenül kedvesek.

Amondó vagyok,hogy az egyén természete alapján ítélkezz,csak az,hogy valaki onnan származik,ott nőtt fel,nem mond sokat.

2021. júl. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!