Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a furcsább: ha közösségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a furcsább: ha közösségi oldalon sok képen van a párodról és kevés a gyerekről, vagy sok kép van a gyerekről, kevés a párodról?

Figyelt kérdés
2021. máj. 15. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Az a furcsa, hogy a szerint akarsz ítélkezni.
2021. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha lenne gyerekem, egyetlen képet sem raknék ki róla a közösségi médiába, míg a páromról igen. Hogy miért? Mert a gyereknek is vannak személyiségi jogai, amivel nem tud élni, mert nem tudja felmérni, mit jelent közösségi médiába feltölteni egy képet, valamint nem akarnám, hogy bármire felhasználják, pedofilok kezére kerüljön, stb. A felnőtt párom tud felelősen dönteni, mi kerüljön ki róla, mi ne. Szóval én azt tartom furának, akinek sok képe van kinn a gyerekről...
2021. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

" Szóval én azt tartom furának, akinek sok képe van kinn a gyerekről..."


Hú nekem hány olyan ismerősöm van, akik napi szinten pakolják ki a gyerekről minden pózban, minden szögből, minden helységből a képeket a kisgyerekről...

2021. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, én is így látom, ahogy te írod 2-es.

Eddig szinte minden ismerősöm így volt, egy-két gyerek fotó max. Kb. két hónapja egy régi évfolyamtársam bejelölt és a párjáról van kb kéthavi egy kép ha (nem mintha hiányozna:D ) közben telenyomja a falamat a gyerekével.

Szimplán furcsa. Néha mintha nem is létezne a neje.


És kedves 1-es nem tudom miért gondolod hogy ítélkezni akarok, de ugye mindenki magából indul ki, hogy ok nélkül belémkötöttél és máris te ítélkeztél felettem.

2021. máj. 15. 16:28
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra alapból furcsa amikor valaki a kirakatban él, szóval egyik se szimpatikus. Viszont egyetértek a második válaszolóval, sokkal rosszabb ha a gyerekről posztol, undorítónak tartom így visszaélni azzal, hogy a gyreek nem tud nemet mondani rá.
2021. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem is picit furcsa, bár gondolom rossz szándék nem húzódik meg mögötte.
2021. máj. 15. 16:38
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az összes közösségi oldal alapból furcsa.
2021. máj. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7 Jó mondjuk ezzel nehéz vitatkozni :D De itt konkrétan olyan érzésem van néha, mintha nem is lenne neje, csak egy gyereke.
2021. máj. 15. 16:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindkettő "furcsa" vagyis nem értek egyet vele. Viszont a páromat meg tudom kérdezni, bele tud egyezni, gyereket kirakni meg szerintem sem fer. Viszont azért felfújni sem kell annyira, hogy ne szerepelhessen egy ovis csoportképen se.
2021. máj. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én nem fújom fel :) Csak kíváncsi voltam, ki hogyan látja.
2021. máj. 15. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!