Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhinnétek amit mondott vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek amit mondott vagy lennének kételyek?

Figyelt kérdés

Férfiak mit tennétek?Válnátok vagy elnéznétek?Hölgyek véleménye is érdekel.

Feleségem kimaradt éjszakára,másnap délelőtt jött haza anélkül hogy ezt jelezte volna.a tőlünk kb.40km-re lakó barátnőjénél tartózkodott.És hát mivel szalonnát sütöttek későig, ott aludt.Legalábbis nekem ezt állítja.Ugyan mondta hogy odamegy,ám úgy volt legkésőbb kora este jön vissza.

Éjfélig vártam,nem telefonált,amikor másnap végre megérkezett bocsánatot sem kért.

Csak vidáman közölte hát sajnos nem tudott hazajönni,így alakult.

Mit tennétek,hogy viselnétek ezt?


2021. máj. 4. 17:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%

Aham. Kibújt a szög a zsákból. Szóval, ha telefonál, akkor mérges lettél volna, mint máskor. Így én sem telefonáltam volna. Nem vvagy az apá, hh leba.ssz.

Igen, azt csinál,amit akar. Egy ilyen bunkó férj mellett. Nem hogy szomorú lennél, h a feleséged már nem bízik benned, nem mondhat el semmit, még te vagy megalázva... Neki elég megalázó ilyen "társ". Jobb lesz, ha összekkapod mmagad, és elnézést kérsz a nejedtől, h idáig jutottatok, hála neked.

2021. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%

Tehát mikor múltkor haza telefonált, hogy bejelentkezzen és ne aggódj érte, akkor balhéztál vele. Na most ezt megspórolta magának. Igaza is van.

Amúgy tényleg felháborító, mocskos fehérnép, nem engedelmeskedik az urának! =D

2021. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
91%

Fúú, egy felnőtt nő azt csinál amit akar? Fertő!

Telefonálnia valóban kellett volna, de mivel múltkor meg előtte is leb_sztad mikor telefonált, valószínűleg úgy döntött most nem rontja el az estéjét.

2021. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Ja ti teljesen biztosak lettetek volna benne hogy igazat mond és nem egy férfivel van.Persze mérges voltam,az említett két alkalommal azt mondta haza jön legkésőbb kora este.Engem nem úgy neveltek hogy hipp-hopp megváltoztatom amit megbeszélek a házastársammal,hab a tortán még éjszakára is kimaradok.
2021. máj. 4. 19:27
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Ebből válás lesz. Nem te fogod beadni. Utána sem lesz normális kapcsolatod. Ugyanis az csak normális embereknek lesz/van.
2021. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%
Hát bocsi, hogy tőlem kell megtudnod, de az 1800-as éveknek már vége. A nők odamennek ahová akarnak, amikor akarnak, nem kell hozzá a "ház urának" engedélye. De ha lehetne veled normálisan beszélni, akkor így is tudnád, hogy hol van, mert elmondta volna neked, úgy ahogy az előző esetekben is.
2021. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos lettem volna benne, hogy a párom igazat mond, mert

1, bízom benne

2, nem vagyok kontrollmániás f_sz, így nyugodtan meg tudjuk beszélni a dolgokat akkor is, ha esetleg nem minden a terv szerint megy.

2021. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akar csalni , na ahhoz nem kell elmenni máshova. Amúgy ne csodálkozz tényleg, ha balhézol mikor elmegy külön, vagy még engedélyt is kell Tőled kérnie. Aztán ha tényleg lelép akkor meg majd jössz azzal, hogy Te már megmondtad. Holott nem, csak Te martad el a kontrollálásoddal.
2021. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
83%
Te magadból indulsz ki, ami a megcsalást illeti? Nekem is van férjem, de néha elmegyek a barátnőmhöz pár napra aki 150 kilométerrel arrébb lakik mint én. Kapaszkodj meg, pár napig ott alszom és szórakozni is szoktunk. De soha nem csaltam meg! Miért kell ezt gondolni, hogy csakis félreba.szni mehet a másik?
2021. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Én a kommentedet olvasva megértem, hogy miért nem szólt... ha szól, az se jó, akkor is úgy viselkedsz vele, mint egy tulok. Nyilván magát védte. Normális kapcsolatban nyilván szólok a másiknak, hogy kimaradok - de abban a kapcsolatban nem üvöltöznek velem meg duzzognak, amiért esetleg később érek haza, ha úgy alakul.
2021. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!