Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhinnétek neki, hogy “megvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek neki, hogy “megváltozott”?

Figyelt kérdés

2-3 hónapja kezdtünk el beszélgetni, minden tökéletes volt, majd egyszer csak eltűnt, arra hivatkozva, hogy neki es sok és más iránt érdeklődik inkább.

Teljesen elengedtem a dolgot, nagyon haragudtam rá és megszakítottam vele minden kapcsolatot. Úgy voltam vele, hogy engem ne kezeljen így senki, ne alázzon meg azzal, hogy hirtelen eldönti, hogy más kell neki és látni sem akarom.

Nagyjából egy hete megkeresett és bocsánatot kért, azt mondta, megérti, hogy rosszul esett és nagyon sajnálja, nem is gondolja, hogy újra lehetne köztünk valami, de nagyon hiányzom neki, és ha csak barátként is, de szeretné, ha legalább úgy az élete része maradnék. Akkor tényleg úgy írt rám, hogy ezt elmondja és ennyi, és eleinte én is távolságtartó voltam, aztán újra nyitottam felé. Tényleg azt látom rajta, hogy korábban inkább “megijedt” (korábban negatív tapasztalatai voltak párkapcsolatok terén), most komolyabban veszi ezt az egészet, nagyon próbálkozik és sokkal figyelmesebb. Nagyon jókat tudunk beszélgetni, teljesen egy hullámhosszon vagyunk, minden klappol, viszont zavar, hogy van egy ilyen “múltunk”.

Ti adnátok neki egy esélyt, vagy csak megint fájdítom a saját szívemet mert naiv vagyok?

18/l és 21/f


2021. febr. 15. 01:01
 1/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Nézd. Adj neki még egy esélyt, mondd meg neki, hogy ha ezt elbaltázza, nincs tovább. Ha elbaltázza, akkor ennyi volt, mehet a pecsába HKK-t, szovjet tányérsapkát, meg "eredeti kínai székelybicskát" árulni.

Ne éld bele magad! Amíg úgy érzed hogy hozzád ad ez a dolog, addig maradj benne. Ha már nem, akkor mondd el neki őszintén, hogy nem akarsz vele a továbbiakban semmit sem. Ez így tiszta szerintem.

2021. febr. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen rövid idő alatt nem változik meg senki, azt viszont el tudom hinni, hogy megbánta a dolgot és rájött rosszul döntött. Valamiért nem volt biztos benned, szerintem nem elfogadható indok, hogy mert másban csalódott, valami más lehet a háttérben.


Ha látsz esélyt kapcsolatra az javasolom adj még egy esélyt, viszont nagyon lassan haladjatok, elején ne éld bele magad, mert könnyen el tudom képzelni, hogy amint ismét nyeregben érzi magát hirtelen eltűnik.

2021. febr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ló nincs, a szamár is jó lesz esete. A szánom-bánom, csillagokat is lehozza az égről meg egy alaposan megtervezett színházi előadás, amíg ismét nem jön egy ígéretesebb jelölt. Ugye múltkor nem jött be neki az illető, így egyelőre te is jó leszel. Ne legyél ennyire naiv.
2021. febr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Mennyi időre tűnt el?

Egyébként én soha nem várok el semmit attól, akivel nem vagyok kapcsolatban. Egyszerűen nincs rá jogom, hogy számon kérjem rajta, mert nem az enyém. Nem kötöttünk szerződést, hogy nap mint nap fogunk beszélni/talizni. Elvárások nélkül sokkal boldogabb az életem, mert nincs miben csalódni.

2021. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hinném el, ne legyél madár! :D
2021. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg ne próbáld!! :D


Jó, nem akartam ilyen durván fogalmazni, de nagyon nagy fájdalmat fog okozni a későbbiekben, innen látom. Nehogy igent mondjál neki.

2021. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!