Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a férfiak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiak is kötnek érdek házasságot? Volt már olyan,hogy néztétek mennyi pénze van a nőnek?

Figyelt kérdés
Pl volt egy helyes srác,aki elvette az egyik ismerősömet, aki nagyon el volt hízva, kiállhatatlan természet volt, mindig kicseszett mindenkivel a munkahelyén, idegbeteg volt, de a srác nem dolgozott,hanem a csaj eltartotta,aztán gyerekük is lett.
2021. máj. 4. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokan kötnek.

Egy ismerősöm pl. elvett egy tíz évvel idősebb, gazdag orosz nőt.

2021. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van olyan is.
2021. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Persze, de ez a sorban csak a kinézete és a személyisége után következik. Szakítottam már olyan lánnyal, akinek Pesten ott állt üresen a nagyanyja (apja által) örökölt lakása, hogy beköltözzön egyetem után (amíg tanult a szüleivel lakott) és pedzegette, hogy szívesen összeköltözne oda velem. Ezen kívül egyke volt és a nagynénje is gyermektelen volt, tehát még 2 másik ingatlant is örököl majd és ezt ő mondta így, hogy neki is szánja azokat a család. Nyilván végiggodoltam a dolgokat, de maga a csaj nem tetszett, ezért nem maradtam vele.

Vagy ugyanígy pl volt már olyan barátnőm, akinek a szülei vállalkozók voltak és 3-an laktak egy 5 szobás emeletes lakásban, de vele is én szakítottam. Meg még volt egy pár, nem akarok listát írni, de egyetemen és utána is egész sok jómódú csajjal meg tudtam ismerkedni.


Szóval számításba kerül a pénz is fejben, de mondom, szigorúan csak a kinézet és a belső után. Egyébként én magam is kb úgy állok, hogy a családom viszonylag enyhén jómódúbb, én magam pedig erős alkalmazotti fizetéssel rendelkezem. Lehetne jobb az életem anyagilag, de nem ez az elsődleges ismerkedéskor, hogy egy nő által javítsak az életszínvonalamon. Bármikor választok előbb egy szegényebb, de nekem jobban tetsző nőt.

2021. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Azért ne keverjük, hogy az illető a gazdag, vagy a szülei.
2021. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4. Jó, csak a huszonévesek között nemtől függetlenül a 99% aki gazdag, az azért az, mert a szülei azok és közvetlenül vagy közvetve ebből ő is részesedett/részesedik. 27 évesen pedig nyilván nem 30-40 évesekkel ismerkedem.
2021. máj. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

5.-nek.


Ez nem igaz. Gyakran olvasom itt a Gyakorin, hogy sokan már az egyetem alatt 300+ fizut kapnak, és 25 éves korukra házat és kocsit vesznek. >:)

2021. máj. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Biztos.


Igaz az nem hiszem hogy színtiszta érdekházasság, mert én amennyire tudom jól megvannak, de a fickó apósa, akit en is ismerek, magyar milliomos (nem celeb), külföldön él félig-meddig és a pasas felvette az apósa vezeteknevét, gondolom azért hogy bevágódjon.

2021. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Sok férfi köt érdekházasságot.


Ismerek olyat, ahol a srác határon túli volt, mikor átjött, akkor összejött egy lánnyal, a lány apja menő vállalkozó, elvette a csajt, most ő fogja átvenni hamarosan a céget. Egész idő alatt marha céltudatosan gyúrta az egész helyzetet, hogy megalapozza az életét, figyelt, hogy egyke csaj legyen, hogy gazdag családból jöjjön.



Nekem egyszer volt olyan szituációm, ahol a nő családja nagyon gazdag volt (nem a palota, jacht szinten azért, de tehetős vállalkozók), évekig jártam a lányukkal, de eljött a pillanat, hogy vagy elfogadom, hogy a szülők diktálnak (pl vesznek nekünk egy lakást, de oda bármikor bemehetnek, bármiben dönthetnek), csendbem aradok, tűrök, de arany életem lesz, vagy azt mondom, hogy ez így nem fog működni.


Én kiléptem. Volt haverom aki azt mondta, hogy komplett hülye vagyok, milyen jó lett volna, ha befogom a pofám, tűrök, és elvagyok az arany kalickában.

2021. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen, én is ismerek ilyen pasit, szegény zűrös családból jött, és elég számító viszont nagyon jól néz ki, megnyerő a pasi és mindig pénzes nőkkel jön össze. A lány tesója is ezt csinálja, az első pasinak akinek gyereket szült na ott a srác anyukája képbe volt és elzavarta a csajt, de azóta is pénzes palimadárra vadászik aki eltartja a gyerekét.
2021. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A környezetemben minden gazdag /Ausztriában dolgozó/ vagy itthon vállalkozó nőnek jó kiállású, a maga korosztályában 10 /10 pasija van.
2021. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!