Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért marad együtt egy kifejez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért marad együtt egy kifejezetten vonzó férfi egy nála idősebb, átlagos nővel?

Figyelt kérdés
Adott egy 40-es pasi, aki kikacsintgat a kapcsolatból (mint mondta) és egy idősebb 50-es nő, aki jóindulattal nevezhető átlagosnak. Gyerek is van, gondolom ez az egyik tényező. De emelett miért ragad bele a kapcsolatba, ha már megcsalta őt többször is? Ezek alapján nem lehet boldog annyira vele, de őszinte se hozzá...engem is beakart hálózni, de én nem asszisztálnék ehhez a gerinctelenséghez..kérdeztem tőle, hogy amúgy nyílt kapcsolatban vagytok? Mondta, hogy nem, de már megcsalta titokban -.- az úgy szép...viszont én tényleg nem értem, hogy a gyereken kívül mi másért kell beleragadni ebben..konkrétan bármelyik legszebb nőt megkaphatná. Mi tarthatja emelett a nő mellett?
2021. ápr. 30. 12:03
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de annyival tartozna neki, ha már a felesége x éve, hogy ne hazudjon a képébe. És nem, nem vagyok naiv, sok nő elválik, ha megtudja, hogy a férje megcsalta.
2021. ápr. 30. 14:17
 22/30 anonim ***** válasza:
51%
Mondom, hogy naiv vagy. ...
2021. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Akkor miért van ma ennyi elvált ember? Tönkrement házasság? A gyereknek se jó ha a szülők utálják egymást. Páromnál is ez volt..semmi kommunikáció, semmi szex. Morgolódtak, nem szerették egymást. A gyerekek csak megsínylették az egészet. Nyilván a válást is. De idővel megenyhültek az apjukkal, aki pedig azóta boldog, és nem élt le még 20 évet azzal, akitől borsódzik a háta.. trauma így is úgy is a gyereknek, nyilván. De párom már elfogadta az apja döntését.
2021. ápr. 30. 14:24
 24/30 anonim ***** válasza:
71%
Senki nem mondta, hogy nem a válás lenne az optimális megoldás. Egy álomvilágban. Valóságban meg benne vergődik minden második ember egy rosszban
2021. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
50%
Maradjunk annyiban hogy a megcsalo fel sem a szeretojet, sem a hazastarsat nem szereti, pont. Ha a hazastarsat szeretne, nem csalna, ha a szeretot, akkor pedig elvalna. Sajat magat szereti az illeto, illetve a megszokott kenyelmet, es direkt nem irtam ferfit-not.
2021. máj. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ez jogos. Lehet még nem talált olyat, aki miatt válna. Nem tudom, hogy alkalmi kapcsolatai voltak, vagy akár hosszú távú viszonya. Viszont ez így nem dolog. Ki tudja mikor bukik majd le..
2021. máj. 1. 07:31
 27/30 anonim ***** válasza:
Személyisége miatt? O.o
2021. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Közben beszéltünk tegnap. Rám írt, meg kezdett volna udvarolni -.- aztán rákérdeztem, hogy amúgy boldog vagy otthon?

Mondta, hogy nem panaszkodik, jó élete van. De azt írta, ritkán van olyan, hogy ne vágyna másra... tehát ezek szerint kényelmes otthon, “csak” kalandozik mellette.

2021. máj. 1. 17:48
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit mas jellegu valasz mint az eddigiek. Egy pelda: baratnom sokkal jobb mindenben mint a ferje. Kulsore is, okosabb is. Unja is a hazassagat. Hogy miert nem hagyja el es keresne a szintjehez valo ferfit? Szex. Ferfi mindent megtesz neki, mig baratnom nem oralozik neki. Hat ugye mas ferfinek ez nem felelne meg. Hat ilyesmi miatt is maradhat egy jobb kulseju ember egy nala rosszabb mellett.
2021. máj. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

29-es


Végre egy normális válasz :) köszi!

Igen, ez tényleg abszolút lehet indok.

2021. máj. 3. 09:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!