Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért marad együtt egy kifejez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért marad együtt egy kifejezetten vonzó férfi egy nála idősebb, átlagos nővel?

Figyelt kérdés
Adott egy 40-es pasi, aki kikacsintgat a kapcsolatból (mint mondta) és egy idősebb 50-es nő, aki jóindulattal nevezhető átlagosnak. Gyerek is van, gondolom ez az egyik tényező. De emelett miért ragad bele a kapcsolatba, ha már megcsalta őt többször is? Ezek alapján nem lehet boldog annyira vele, de őszinte se hozzá...engem is beakart hálózni, de én nem asszisztálnék ehhez a gerinctelenséghez..kérdeztem tőle, hogy amúgy nyílt kapcsolatban vagytok? Mondta, hogy nem, de már megcsalta titokban -.- az úgy szép...viszont én tényleg nem értem, hogy a gyereken kívül mi másért kell beleragadni ebben..konkrétan bármelyik legszebb nőt megkaphatná. Mi tarthatja emelett a nő mellett?
2021. ápr. 30. 12:03
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Csak pusztán kiváncsi vagyok. Illetve annyi közöm van, hogy próbált udvarolni nekem. De én közöltem vele, hogy házas, gyerekes férfival semmibe nem bonyolódnék bele.


Csak elgondolkoztam rajta, hogy ha ennyire rossz neki, miért nem lép :D


De amúgy nem személyeskedést kértem, pusztán érdekel mi lehet az oka annak, hogy nem lép ki, és inkább hazudik. De látom, ez sokak állóvízét felkavarta :D


Tehát ti egyetértetek azzal, hogy inkább csalja az asszonyt élete végéig, minthogy kilépjen és felvállalja, hogy már nem szereti?


9-es nem fogod elhinni, több ilyet ismerek, ahol gyerekes apa lelépett és új életet kezdett :O

2021. ápr. 30. 13:50
 12/30 anonim ***** válasza:
44%

Dehogy ismersz te ilyet, pláne nem többet.


Emészd meg. Családos férfinek a gyerek az első. Ha talán az anyagiak nem kötik össze őket és a feleség nem egy zsarolós hárpia, mehet a válás úgy hogy közös felügyelet

Szóval nem ismersz te egyet sem

2021. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Képzeld, pont a párom is ilyen! Az apja elvált, amikor párom tizenéves volt, mert szar volt a kapcsolat. És bár sok évig trauma volt páromnak és a húgának is, ma már újra szeretik az apjukat és javul a kapcsolatuk.

Tehát létezik ilyen, te bármennyire is nem mersz kilépni :)

2021. ápr. 30. 13:59
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik otthaggyák a csaladot es de vannak akik nem.
2021. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Igen, minden helyzet más.
2021. ápr. 30. 14:02
 16/30 anonim ***** válasza:
17%

Ha olyan halálosan szerelmes lenne kilépne.Nem érdekelné vagyon, gyerek, szomszéd senki.Ezt fogjátok már fel kedves szeretők, mert rohadt unalmas olvasni már lassan minden második kérdés erről szól.


És nem , nem értitek csak jöttök a kérdésekkel ahol már be se meritek sokszor vallani hogy szeretők vagytok...

2021. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
56%

16 Egy kis délutáni önámítás? :D Egy megcsaló egy embert nem szeret, hát a párját. Hogy miért marad vele? Összetett pénz, gyerek, hitel, stb.

Te is felfoghatnád, hogy a párod csak ezért kuncsorogta magát vissza :)


Látszik hogy álomvilágban élsz. Egy férfit akinek kicsi gyereke van, nem érdekel a szerelem, még ha beledöglik sem, ha tudja, hogy válásnál hogy járhat. Ennyi. Te is olvasgass buta feleség, látni fogod hányan nem mernek váltani, pedig nem az asszonyt, a drága jó asszonyt szeretik, akit ugye már mikor megcsaltak :)


Egyébiránt irtó szánalmas, unalmas életed lehet, hogy azon pattogsz, hogy milyen rohadt unalms olvasni ezeket a kérdéseket. Érdekes én nem mászkálok idegbetegen a hogyan legyünk jó kártyajósok rovatban és ugatok, hogy jaj de uncsi, mert nem érdekel. Szóval téged ez igencsak érdekel, hogy itt járatod a szád :)

2021. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Ez szerintem is így van, utolsó. Sok szerető naív és vár a csodára. Azonban ne keverjünk már bele szeretőt. Nekem párom van. Zavart, hogy ez az ember udvarolt nekem. Szerintem tudna találni magának mást, ha nagyon nem megy már ez a szekér.


De amit mondasz, jogos, lehet ha találna valakit, akibe beleszeret lelépne. De így meg néha félrekúr, aztán “jól van az”.


Én viszont ilyen esetben kidobnám a palit. Gyerek ide vagy oda. De nyilván nem sejtheti, vagy nem akarja sejteni az asszony, hogy az ura másoknak is csapja a szelet.

2021. ápr. 30. 14:09
 19/30 A kérdező kommentje:
Mármint 16osnak írtam.
2021. ápr. 30. 14:11
 20/30 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy milyen naiv vagy. Persze nőként kidobnád, de férfiként egy rossz házasságban, gyerekkel ötvenszer meggondolod, boríts-e.

Ismertem ilyet. Inkább lekaparta a falat, de a gyereke miatt próbált jó férj is lenni

2021. ápr. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!