Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért marad együtt egy kifejez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért marad együtt egy kifejezetten vonzó férfi egy nála idősebb, átlagos nővel?

Figyelt kérdés
Adott egy 40-es pasi, aki kikacsintgat a kapcsolatból (mint mondta) és egy idősebb 50-es nő, aki jóindulattal nevezhető átlagosnak. Gyerek is van, gondolom ez az egyik tényező. De emelett miért ragad bele a kapcsolatba, ha már megcsalta őt többször is? Ezek alapján nem lehet boldog annyira vele, de őszinte se hozzá...engem is beakart hálózni, de én nem asszisztálnék ehhez a gerinctelenséghez..kérdeztem tőle, hogy amúgy nyílt kapcsolatban vagytok? Mondta, hogy nem, de már megcsalta titokban -.- az úgy szép...viszont én tényleg nem értem, hogy a gyereken kívül mi másért kell beleragadni ebben..konkrétan bármelyik legszebb nőt megkaphatná. Mi tarthatja emelett a nő mellett?
2021. ápr. 30. 12:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
29%

Hova ugraljon 40 évesen?

Uj caaladot már nem akar de d.gni igen es ennyi

2021. ápr. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
29%
40-es? Múltkor olvastam, ITT, a Gyakorin, hogy 35+ éves kortól a férfi már selejt, öreg, akit hamarosan pelenkázni kell. Kinek kell egy 40-es férfi?
2021. ápr. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
2-es haha ez vicces. De amúgy simán harmincasnak néz ki. Az asszony meg tiszta ránc..tényleg nem értem :)) bár tudom nem csak a külső számít, de na :D
2021. ápr. 30. 12:08
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a férfit.
2021. ápr. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%

Jaj ezek a kamu válaszok. Nő, férfi ötven felett is simán talál új párt. Lúzerek 25 évesen sem. Ennyi.


És hogy mit keres mellette? Gyerek van. Nem a kora miatt gáz, hogy együtt vannak, kérdező elég hülye gondolkodásod van.

Velem nem egy pasi -konkrétan három-csalta meg a feleségét úgy, hogy 5-12 évvel voltam idősebb náluk.

Most vagyok 44 előző férfi volt 38 párja 34. No akkor mi van?

És nem, nem vagyok milf


Hogy neked a felesége idős, meg ráncos te bajod . Ő két dolog miatt csalhat

Vagy ilyen természetű, vagy más gondok vannak otthon.

De ilyen felszínesnek lenni, hogy mert a párjának ráncai vannak miért van vele? Elég gyerekes gondolkodásra vall


"konkrétan bármelyik legszebb nőt megkaphatná" Innen meg már troll kérdésnek tartom, vagy tényleg primitív vagy. Nem legszebb alapon választunk párt magunknak. És ennek én a helyedben örülnék.

2021. ápr. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

5-ös te hülye vagy. Nem is érted a kérdésemet. Illetve abszolút nem tudsz értelmes mondatot fogalmazni.

Megcsalja bakker..akkor miért nem lép ki inkább? Gondolom találna nála szebbet s jobbat, de nincs töke kilépni? :D kinek jó ez? Csak mert mos/főz rá? Vagy megszokás? Nyilván a gyerek mellett.. de ha ennyire rossz lehet neki, miért éli le az életét azzal, aki iránt már cseppet sem vonzódik, és nem is tiszteli, mivel a szemébe hazudik, sunnyog.

2021. ápr. 30. 13:01
 7/30 anonim ***** válasza:
70%
Neked mi közöd az egészhez?
2021. ápr. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
66%

6 Jaj de izgat téged ez a dolog kérdező :D


Tán csak te nem kellesz annyira, hogy otthagyja az otthoni kényelmet.

Te szebb és fiatalabb :D

2021. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező te hány éves vagy? 12?

Mert felnőtt ember pontosan tudja, hogy olyan házasságból, ahol gyerek van férfi nem nagyon lép ki.

De várj még hátha benő a fejed lágya.

De addig se egy negyvenes manuszra ácsingózz :)

2021. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
80%
Mi kozod van az eletukhoz, kerdezo ?
2021. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!