Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők mit gondoltok mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mit gondoltok mit tennétek ha a párotok felpofozna ?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 12:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Értelmes ember elhagyja az agresszív párját . Ha nőről,ha férfiról van szó.
2021. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
74%
Elköltöznék. Egy időre biztosan. Ha úgy látom érdemes beszélni a dologról, akkor megpróbálnám megoldani, valahogy újra bízni. Ha olyan fokú agressziót mutat/mutatott az ütés előtt is, hogy eleve rezgett a léc, akkor elválnék.
2021. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
19%

Én addig nem jelentek ki semmit, amíg nem tudom a pofon okát. Szerintem igenis van olyan szituáció, amikor van rá mentség - pl. ha hisztérikus rohamban nekimennék és elkezdeném ütni vagy hasonló akkor nem mindig lehet másképp megoldani. Nem csinálok ilyet, nyilván, de láttam már ilyet és a konkrét szituáció ismerete nélkül nem jelentek ki semmit.

Nyilván 1000-bl 99x nincs rá mentség, de én el tudom képzelni, hogy van kivétel.

2021. ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
44%
1000-ből 999x - javítva. Előző voltam.
2021. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Elküldeném, és szakítanék. Ebben nőttem fel, egy karszorongatást sem nézek el, és lehet meglep, de rengeteg férfi van, aki nem is fenyegeti fizikálisan a párját.
2021. ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
Engem soha senki nem ütött pofon és nem is fog. Nem vagyok hisztis, tökéletesen tudom uralni az indulataimat, ezt azért 43 évesen már nyugodtan kijelenthetem. Mivel normálisan tudok kommunikálni és csak garantáltan normális pasikkal ismerkedem, erre nem is lesz példa soha. Ha valami csoda folytán mégis megesne, nyilván azonnali szakítás.
2021. ápr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
69%
Csípővől visszavágnék egy akkorát, hogy csak pislogna (van benne annyi erő), aztán soha többet nem hallana felőlem.
2021. ápr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Akkor a nők többsége az első pofon után menekülne nem ?

Mert a férfiakat ismerve lehet durvább helyzet később először csak pofon aztán jön a mindjárt agyon verlek rész

2021. ápr. 19. 13:12
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
Normális önértékelésű nő igen. De aki otthonról ezt a mintát hozza, az sajnos bele tud süllyedni a "megszokottba".
2021. ápr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
18%

Nálam ha nincs ebéd asztalra terítve, mikor hazaérek a cégemtől ebédre, volt hogy csattant egy sajtos tejfölös lángos.

Azóta nem fordult ez elő.

38F

2021. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!