Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Se veled,se nélküled.Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled,se nélküled.Van hasonló kapcsolata másnak is?

Figyelt kérdés
Házasok vagyunk,a férjem elköltözött egy hónapja.Viszont a gyerekek miatt a kapcsolatot tartjuk és hetek után újra egymásra találtunk.Hiányzunk egymásnak,én vagyok a férjem szeretője,minden jobb mint valaha,szerelmes vagyok belé,de ez titok egyelőre.
2021. ápr. 15. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Mi nem vagyunk házasok. Már rég szakítottunk, de még mindig összejárunk. Mással nem olyan jó.
2021. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nektek így jó, akkor nem számít, hogy mit gondolnak mások.


Én személy szerint ezeket a dolgokat már csak időhúzásnak tartom, mert szerintem egy bizonyos idő után már a "se veled" felé fog hajlani a dolog.


Van a baráti társaságunkban egy "pár", akik 2011-ben szakítottak és azóta is összejárnak. Ez gyakorlatilag oda vezetett, hogy azóta sincs egyiknek sem senkije és megragadtak a heti 1-2 légyottnál. Nem tudom, ez mennyire jó, de a srác egy időben elég sokat panaszkodott, hogy szeretné már megtalálni az igazit. Szerintem így nem fogja, el kell engedni azt, ami már nem megy, mert csak úgy lehet új lappal indítani.

2021. ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Bszott nagy hiba volt.
2021. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hiba volt,hisz másra vágyik,utólag elmondta hogy lehet mással is lesz viszonya,akkor a miénk legyen titokba.Kettős dologba nem megyek bele
2021. ápr. 16. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!