Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mért romlik el a házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért romlik el a házasság?

Figyelt kérdés
Férjemmel 2 éve vagyunk ebből egy éve házasok. Van egy kislányunk. Nagyon-nagy szerelem volt szeretem is most is de valami megváltozott már nem olyan velem mint régebben,nincs semmi intimitás kettőnk között,napi rutinok,ő dolgozik én itthon vagyok a picivel ha hazajön sem kapok puszit csak a kislány ha ezt felhozom azt mondja én miért nem adok,már nem rajong értem. Ha szex is van az is csak akkor mikor már nagyon “kanos”,itt is csak magára figyel.Hiba próbálok vele beszélni minden dolgot rám hárít, kis tisztelet nem kapok,rossz dolgokat látja csak meg bennem. Mert romlik meg a házasság gyerek születése után? Hisz meg csak 2ev legboldogabbnak kene lenni.
2021. ápr. 5. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod: Hisz még csak 2 év, boldogabbnak kéne lenni. Így igaz és például most tervezni az eljegyzést, nem ilyen kapkodva házasodni meg gyereket csinálni. Két év után még az eljegyzés is korai nemhogy a válás,ami nálatok már úton van. Ki kellett volna ismerni előbb. Azért romlott el a ti házasságotok, mert nem volt megalapozva, nem is ismertétek egymást.
2021. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Egy gyerek kihozza az emberek közötti ellentéteket. Ezért jö ha hasonló a pároddal a gondolkodásmód és értékrend, mert egyfelé tartottok ekkor is.

Így meg kiéleződik, amikor differencia van.

2021. ápr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
XDDDD
2021. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Emberek többsége belustul, elkényelmesedik a házasságban...
2021. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól mondja az egyes. Két évnél még ott tart egy kapcsolat, hogy megismerik egymást rendesen a felek, kiderül, hogy elfogadják-e egymást hibáikkal együtt. Ha igen, akkor jöhet a közös élet tervezése.

Annyi élethelyzet van ami más és más viselkedését, természetét, arcát hozza ki az embernek. Nem csak két év után, de még sok-sok év után is tudunk egymásnak újat mutatni.

2021. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl gyorsan csináltatok mindent. Borítékolható volt. Vannak olyan párok, akik ugyanilyen tempó mellett is boldogan élnek, amíg meg nem halnak, de egyrészt az a ritkább, másrészt a vakszerencsén múlik. Ők ugyanúgy kvázi "idegenként" házasodnak, vállalnak gyereket, csak náluk később az derül ki, hogy összeillenek, nálatok meg az, hogy nem. Olyan, mint, amikor veszel egy sorsjegyet. Előre nem látszik az eredmény. Nyerhetsz is, de nagyobb az esélye, hogy nem.
2021. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha kérdezed , mit mondd?
2021. ápr. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!