Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az alábbi történetben van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi történetben van amit én látok rosszul?

Figyelt kérdés
A férjem beteg, holnap csinálnak covid tesztet. Nagyon fáj a torka is, 3 napja aludni sem tud miatta rendesen. Én adtam neki magas dózisú C és D vitamint, strepfent, mézes teát, meleg sálat, kivittem napozni a jó időben, erős alkoholt is itattam vele. Mert én ezeket a házi módszereket hoztam otthonról, nekem ezek váltak be. Neki viszont semmi sem enyhítette a fájdalmát, így ma reggel felhívta az anyját, elmondta mit csináltunk eddig. Úgy jött vissza a telefonálás után, hogy én nem is értek hozzá, nem segítek semmit, mert még nem csökkent a torokfájása. Mert mondom anyukád ért hozzá? Talán orvosit végzett? Jaa, neem, de ő mondott hatásosabb módszereket, ami neki használ. Pl más növényből főzi a teát, más szopogató cuccot használ, meg vegyen be fájdalom csillapítót. És közben nagyon gorombán beszélt velem, hogy én tömöm mindenfélével, de nincs jobban, nem is akarok segíteni igazán. Megvetette velem azt a sok mindent amit az anyja mondott, hogy azt issza, meg hogy nem eszik a húslevesemből mert az anyja azt mondta hogy sós főtt krumplit kell enni mert könnyen emészthető. Most este az anyja hívta fel őt hogy jobban van e már. Persze ebből sem használt semmi, de bezzeg az anyjának teljesen normálisan el tudta mondani. Hogy ne haragudjon, köszöni a tanácsot meg a segítséget, de ez sem használt. És amikor ezt szóvá tettem neki, hogy velem miért nem tud ilyen normálisan beszélni, bezzeg az anyjával szemben nem mutatja ki a dühét. Hát mert ő mégiscsak az anyja és szereti , nem beszélhet így vele. Mondom én meg a feleséged vagyok és állítólag engem is szeretsz. Na ezen nagyon bepipult, nem is válaszolt, csak elkezdett veszekedni, hogy az anyja legalább próbál segíteni és aggódik érte. Mintha én nem tenném. És akkor én is kifakadtam, hogy miért lett hirtelen megint az anyja a fontosabb, amikor korábban nem így volt. Akkor hívja az anyját, majd ő ápolja, én meg addig visszamegyek a szüleimhez, legalább én is pihenek egy kicsit. Mert akkor én minek töröm magam hogy neki jobb legyen ha ez érte a hála? És kimondhatatlanul rosszul esik. Most este is ha eszébe jut valami, pl inhalálás, akkor is az anyját hívja hogy engedélyt kérjen. Aztán persze már az egész rokonsága tudja hogy beteg, egész nap hívogatják, nem tud rendesen pihenni és mindenki mást mond. Inhaláljon, ne inhaláljon, kamillát igyon, ne igyon mert káros inkább hársfát. És minden telefon után felhívja az anyját egyeztetni, hogy melyik rokon mit mondott, mi a véleménye. Hát meguntam, kezembe vettem a telefont és orvosi meg gyógyszertári oldalakon utánanéztem mindennek, és lám-lám, kiderült hogy az anyja egy csomót tévedett, nekem meg igazán volt. És akkor is felhívta, hogy hát a neten mit olvastunk, igaz lehet? Háát, talán igen, talán nem, ha meri kockáztatni az állapotát, akkor csinálja. És itt bennem elpattant az utolsó húr is, hogy egy betegség miatt miért kell így megbolonulni, máskor egy hónap alatt nem beszélnek ennyit mint ma, és hallgat rám és megvéd az anyjával szemben. De most teljesen kifordult magából. És most nem tudom mit csináljak, meg hogy egyáltalán igazam van e, vagy esetleg csak tényleg a betegség vette el kicsit az eszét és ha meggyógyul minden visszaáll a régi kerékvágásba. Csak nem tudom hogy ezt a viselkedést meddig fogom bírni idegekkel.
2021. márc. 31. 21:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Ezt még olvasni is rossz volt, tipikus mama pici fiát fogtál ki.
2021. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%

Jól értem, hogy most először ilyen és egyébként máskor nem viselkedik így? Ha így van, akkor nem értem miért kell még egókérdést csinálnod a dologból és miért nem vagy képes egy kicsit türelmesebben hozzáállni.

Nyilván ha alapból ilyen, az teljesen más téma, de az utolsó soraidból nem ezt veszem ki.

2021. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Megértem ha szarul esik, de egyenlőre hagyd békén. Totál. Ne segíts neki. Ha meggyógyul akkor térjetek vissza rá.


Amúgy ha kovidos, akkor bármit csinál nem lesz jobban. Ki kell kinlódni a dolgot és eltarthat 2 hétig. (nálam 2,5 hét volt)

2021. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Lunora ***** válasza:
62%
Nem tisztel téged mint nőt. Innentől csak az a kérdés te elviseled e ezt.
2021. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Én ezek után nem feküdnék le vele, és nem is borotválnám.
2021. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Ezt siralmasan gáz volt még olvasni is. Küld vissza anyuhoz a beteg pólyásbabát. Jézusom...
2021. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Tényleg rossz volt még olvasni is...

Ne csinálj már semmit, majd a doktor anyukája meg a rokon 'meggyógyítja' telefonon keresztül. Nem kell se húslevest főzni, szépen csinálja meg magának ezeket a hülyeségeket.

Egyébként ilyenkor nem ajánlatos semmit sem enni, mert az emésztés elviszi az energiánk minimum 30-40%-át, az orvosok is pár nap koplalást javasolnak, hogy több energia menjen a fertőzés legyőzésére. Maximum pár szem háztartási keksz a gyógyszer bevétele előtt, hogy azért mégsem üres gyomorra vegye be.

Ha minden 'jól megy', akkor pár napon belül te is beteg leszel, kíváncsi lennék ő mennyire ápolna téged, mert ezek alapján egy önző, egoista mama pici fiának tűnik...

2021. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Irány az ágy (nem úgy!), másik szoba, torok beköt, mézes tea, forralt bor / unicum , mert te sajnos mééég betegebb vagy. Kapja be az ilyen nyomorult, elkényeztetett kis bunkó.

A legjobban azt fájt olvasni, hogy az anyjával amiatt bánt normálisan, mert őt szereti.

Nincs az a covid, ami miatt ne ez visszhangozna bennem még nagyon (nagyon!) sokáig.

2021. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan emiatt nem kelldobni egy házasságot de én egy ideig minden kérdésére azt válaszolnám, hogy "hivd fel anyukádat ő biztos jobban tudja", kaja dettó, "kérd meg anyukádat hogy csináljon neked ebédet/vacsorat" . Mindezt MOSOLYOGVA :-)
2021. ápr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Lunora ***** válasza:
100%

#9


Nagyon adom 😀 édes a bosszú

2021. ápr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!