Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi történetben ki a bunkó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi történetben ki a bunkó?

Figyelt kérdés
Péter és Anna szakítás után közeli barátok maradtak. Anna egy év múlva megoszt egy régi képet, amin Péterrel kirándulnak. Nem romantikus tartalmú ez a kép, de még akkor készült, mikor egy párt alkottak. Péter új barátnője - Erika - megkéri Annát, hogy vegye le a képet, mert őt zavarja. Anna azt mondja nem. Melyikük a bunkó?
2020. okt. 27. 11:43
A kérdező szavazást indított:
Anna
Erika
Mindkettő
Egyik sem
58 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Az mondjuk lényeges,hogy ezen a képen Péter és Anna együtt szerepel?

Vagy csak Anna van a képen?

2020. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem bunkók, csak Erika beleszól olyanba, amihez semmi köze. Viszont nyilván féltékeny, így érthető. Ha biztos lenne a kapcsolatukban, nagy ívben tenne rá, hogy Anna kirakott egy régi fotót, ami ráadásul nem is romantikus tartalmú.
2020. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem eleve fölösleges féltékenynek lenni évekkel ezelőtti dolgokra. Ám ha az új barátnőt zavarná, és én lennék az ex (én is Anna vagyok XD), akkor levenném.
2020. okt. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Pasiként nem kicsit zokon venném, ha a csajom, az exével közös képet rakna ki.
2020. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ketten vannak a képen, Anna és Péter.
2020. okt. 27. 11:56
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem így valahol jogos,hogy Erikát zavarja ez a kép.

Engem is zavarna ha a barátom exe közös képeket rakosgatna ki róluk.Lényegtelen,hogy milyen képről van szó.

Bár nem követelném,hogy szedje le de biztos kicsit rosszul esne.

2020. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Anna nem bunkó, pusztán egy érzéketlen idióta p*csa.

Szakítás után két okból rakunk ki közös képet az exxel

- Ha nem bírtuk magunkat túltenni rajta és még mindig bele vagyunk zúgva

- Ha köcsögök vagyunk és szándékosan be akarunk kavarni az ex új kapcsolatába


Erika sem bunkó, csak egy féltékeny csira. Alapból semmi köze ahhoz kinek mi van kint a Facebook-ján. Ha annyira stabilnak érezné a saját kapcsolatát Péterrel, nem zavarná a szarkavaró Anna által kirakott kép.


Péter pedig egy idióta f@asz - őt főbe kellene lőni -, mert ha már ismerősök maradtak Facén Szarkavaró Annával, akkor erre a lépésre neki kellett volna reagálnia és nem megvárni, míg Erika teszi meg.

2020. okt. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
De minek nézegeti az exet?
2020. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa dolog exszel régi közös képeket kirakni fb-ra, mert az ismerősök azt fogják gondolni, hogy ezek a képek most készültek. :D

Az ex barátnő biztos, hogy nem tette túl magát a szakításon, sőt kifejezetten féltékeny lehet az új nőre. Ugyanakkor egy rövid magyarázkodáson kívül az ismerősöknek, ennek nagy problémát nem szabadna okoznia egy jó kapcsolatban.

Az ex barátnőnek ideje lenne túllépnie ezen, az új barátnőnek a kapcsolattal kellene foglalkoznia nem 3. személy lelki nyomorával, a pasinak pedig nem kell csinálnia semmit csak egyértelművé tenni annak aki kérdezi, hogy semmi nincs az exszel csak valószínűleg "nosztalgikus" hangulatba került.

2020. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az előző kommentárt a Mircrosoft Exszel támogatta.
2020. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!