Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy tehetném érdekesebbé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetném érdekesebbé a szexet?

Figyelt kérdés
Tegnap és ma reggel is próbáltam kezdeményezni, de valami kifogással mindig elutasítást kaptam. Végül ma délután nyögte ki a férjem, hogy rámunt, már unalmas a szex velem és másokról fantáziál. Pedig szép vagyok, szexis, jó alkalom van, és ezt ő mondja mindig nekem, nem csak magamat fényezem. Meg most azt is mondta hogy ettől függetlenül nagyon szeret, csak a szexet unja. Pedig számtalan pozíciót variálunk, tervezetten és spontán is van, be is szoktam öltözni, stb. Nekem sose volt unalmas, nem tudom mit lehet ezen megunni egyáltalán. Alig több mint egy éve vagyunk házasok, előtte nem szexeltünk. A férjemnek volt előttem egy másfél éves kapcsolata, ott együtt voltak párszor, nekem ő az első. Mit lehet most tenni?
2021. márc. 24. 20:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Elhihetitek, a beöltözés nem magamtól jutott eszembe, ő kérte. Az anált én is felajánlottam már viszont, de azt meg ő nem akarja. Orál rendszeresen van.
2021. márc. 25. 07:26
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os válaszoló aki nem tudja hova tenni az ilyen kérdéseket. Az én női baráti társaságomban is az a jellemző, hogy nők kívánnának többet. Én magam mindig irigyeltem az olyan kapcsolatokat ahol a férfi van nagyobb potenciával. Ezek a jó kapcsolatok, házasságok, ahol a nő ki van elégítve. A kérdező problémája nagyon is gyakori.
2021. márc. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, kérdező. Lehet, hogy annyira nem szerelmes (attól még szerethet nagyon), csak szeretett volna megállapodni, és te egy egész jó választásnak tűntél?

Vagy esetleg pont a "házasságig várunk" elved miatt kicsit el lett kapkodva a házasság, mert akkor még tartott a rózsaszín köd és hormonoktól beindulva már nagyon akartátok, hogy megtörténjen?


Sajnos én is hasonló cipőben járok, de hál istennek csak kapcsolatban. Én azért sem állítottam ilyen elveket, hogy ez meg az csak házasságban, mert úgy gondolom, abból legyen csak házasság, ami az idő próbáját is kiállja. (Kivéve gyerek, azt csak házasságban, amikor már minden téren le lett tesztelve a kapcsolat erőssége, hogy azt is kibírja majd - no persze 100%-ig azt sem lehet, de igyekszem minél több élethelyzetben megismerni a másikat, mielőtt egy életre elköteleződök.)

Szóval nekünk most 1-másfél év után jött elő, hogy én jobban kívánom az ő libidója meg lecsökkent, kicsit unja is. Pedig én is szép vagyok, nem engedtem el magam, sőt, igyekszem néha valami külső újítással meglepni. Ezt te is próbáld meg:

-fehérnemű,

-frizura,

-smink,

- új csinos ruhák,

- mozgáskultúra (pl tánc vagy torna, hajlékonyság, kecsesség, önbizalmat és szexi mozgást ad),

- szexben új technikák (olvass utána, fedezd fel a testét)

- meglepetés kezdeményezés (pl egy kis kényeztetéssel ébreszted)

- valóban eljátszod a szerepet, kipuhatolózod, mi az,amit nagyon élvez (lehet pl ribisebb játék, vagy ilyesmi).


De lehet, egyszerűen csak sok vagy egyszerre, nagy a dózis (bár ha igazán szerelmes, akkor sosem elég a másikból, de fentebb írtam, hogy lehet, nem tart az a láng már, vagy épp ilyen személyiség). Foglalkozz a saját hobbiddal, legyen saját életed, legyen valami új és érdekes, ami nem a teljesen ismert, megszokott megunt "te", hanem így más tevékenységben mindig megújulsz. Ápold a többi emberi kapcsolatod, tölts velük is időt. A lényeg, hogy így te is érdekes maradsz, megújulsz, más oldalad is látja, és hiányzol is. Mert nem hiszem, hogy a testeddel van baj, a nyitottságod alapján a szexuális kultúrádban is hajlandó vagy fejlődni, tanulni, szóval ez már rajta múlik, hogy tanít-e. Valószínűleg te vagy így házasságban egyszerre nagy dózis, amihez talán nem szokott hozzá még hosszú távon, ezért a kezdeti "belakmározás" után megunt.

Remélem, tudtam hasznos tanácsot is adni, sok sikert!

2021. márc. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!