Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne érdekesebbé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne érdekesebbé varázsolni a szexet?

Figyelt kérdés

Kicsit már unalmas mindig ugyanabban a pózokban és ugyanazon a helyszínen szexelni.

Mindig az ágyban szexelünk és mindig vagy én vagyok felül szembe vele ,vagy a párom felül misszionárius pózban, vagy én lovagolok rajta háttal neki.

Nagyon ritka hogy kutyapózban szexelünk.

Az a baj hogy előjáték alig van, inkább csak mikor neki áll akkor gyorsan lényegre törően csináljuk gumi fel és mehet a menet.

Szex közben alig vagy egyáltalán nem csókolózunk, tipi tapi is alig van, inkább csak marcingol azt is csak akkor mikor közel van a magömléshez.

Néha úgy érzem csak a szexet kívánja , nem engem.

Ezen szeretnék változtatni, hogyan lehetne rávezetni a változatosságra.

Annyira megszokássá vált az hogy mindig én vagyok felül hogy már unalmas.

Szeretném a szexet élvezni nem pedig csak azért szexelni hogy gyors elélvezzek aztán kész is.

Nem mindegy hogy hogyan érem el nála a kielégülést, ha emlékezetes, vagy nagyon jó akkor hamarabb megkívánja mint ahogy szüksége lenne rá.

Lehet hogy mind a ketten szeretjük hogy én vagyok felül de kicsit unalmas hogy kezdésnek mindig én megyek felülre.

Szerintem nagyon kitágít ez a póz és kevésbé érzi főleg gumiban a következő pózokat.

Szóval milyen pózokkal és helyszínekkel lehetne bővíteni érzékibbé tenni a pillanatot?

Hozzátenném kicsit le vagyunk korlátozva a házban nem csak ketten élünk , van egy közös 2 éves gyerekünk és még 2 fő a házban.

A fürdő és a szobánk az amit kulcsra lehet zárni.

Spontán szex kizárva, gyerek mellett ugyanis nem lehet.

Mindent előre kell tervezni legalább 1 nappal.

Szóval ötleteket várok.

Esetleg tapasztalatokat.

Vajon izgalmas lenne ha egyből kutyapózzal kezdenénk?



2015. júl. 1. 12:15
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Az igazán izgalmas az lenne, ha ezt a pároddal beszélnéd meg, és nem velünk.

25/F

2015. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Beszéltem már vele erről hogy csinálhatnánk másként is de ő ragaszkodik ehhez.

És ha változást akarok akkor nekem kell erősebbnek lenni és rávenni az új dolgokra.

Ezért szeretnék ötleteket, hátha meg jön a kedve a változatossághoz.

2015. júl. 1. 12:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt vele kene megbeszelned. De szinte mindent leirtal amit kene tennetek. Ajanld fel neki h legyen elojatekkent h o magabal jatszik es te is magaddal, aztan ugysem birnatok ki mikozben nznetek egymast h ne essetek egymasnak. Szolj neki h 69-ben szeretned ot kenyeztetni es kozben nyaljon teged o is.

Aztan a csokkal-ha te lovagolsz rajta akkor hajolj hozza es csokolozzatok. Nem nagy ordongosseg.

Szolj neki h elvezned ha elfenekelne teged :)

Vagy ha kutya pozban racsapna a popsidra esetleg a hajad meghuzna.. Bele kapaszkodna a csipodbe.

Annyi piz van anit ki lehetne peoblani. Csak rajtatok mulik minden hogy megbeszelitek!

Szolj neki h szeretnel vlhol egy hetveget eltolteni ami csak a tietek lenne es vegig szexelnetek. Addig gyerekekre biztos tud vlki vigyazni.

Ha megy zuhanozni menj be a zuhanyba hozza es elegitsd ki ot a szaddal!

Nem irtad hany evesek vagytok, de pl margit szigeten vagy egy parkban setalnatok rajtad szoknya lenne, beleulhetnel agaskodo farkaba csak ugy h felre huzatok a bugyid ;)

Kis fantazia kell es beszelgetes es maris elvezetesebb a szex :)

Hajra

23B

2015. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
Értem, hát, akkor kicsit szopd fel, ne engedd, h rád moccanjon, nyaljon ki, súgd a fülébe, h szeretnéd azt is. Anál nem javallott. Esetleg a szomszéd lányt be lehetne venni.
2015. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

az orális az jo kezdésnek külön külön

fürdőszoba megteszi

ha letérdel beletucc ülni te is és átölel lassan csináld nemenjen hamar el

nézzetek hasonlo videokat hátha ad az is ötletet

2015. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a margit szigeten ne csináljátok már, egyszerűen nem lehet kimenni este úgy hogy ne hallanánk nyögéseket, inkább hálószobában, vagy kocsiban csináljátok, mert már igy is túl sok perverz van a margit szigeten

tényleg vele kell megbeszélned, mert rajtad és rajta múlik az egész

megteheted, hogy bekötöd a szemét szex közben, vagy előtt és akkor azt csinálsz vele amit akarsz, megcsókolhatod, simogathatod, meg minden, szerintem neki is tetszene egy ilyen, ha a bekötéssel van a baja, akkor mondd neki hogy csukja be a szemét

2015. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Expecto Patronum !
2015. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"az orális az jo kezdésnek külön külön "


Hát az valóban remek. Nagy szopás egyedül orálozni. :-))

2015. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2015. júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!