Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy tehetném érdekesebbé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetném érdekesebbé a szexet?

Figyelt kérdés
Tegnap és ma reggel is próbáltam kezdeményezni, de valami kifogással mindig elutasítást kaptam. Végül ma délután nyögte ki a férjem, hogy rámunt, már unalmas a szex velem és másokról fantáziál. Pedig szép vagyok, szexis, jó alkalom van, és ezt ő mondja mindig nekem, nem csak magamat fényezem. Meg most azt is mondta hogy ettől függetlenül nagyon szeret, csak a szexet unja. Pedig számtalan pozíciót variálunk, tervezetten és spontán is van, be is szoktam öltözni, stb. Nekem sose volt unalmas, nem tudom mit lehet ezen megunni egyáltalán. Alig több mint egy éve vagyunk házasok, előtte nem szexeltünk. A férjemnek volt előttem egy másfél éves kapcsolata, ott együtt voltak párszor, nekem ő az első. Mit lehet most tenni?
2021. márc. 24. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Hehe naigen, a jó test kevés.

Van egy dögös sportkocsi, ránézel, szép, de.. szétteszed a kezed, ő ezt érzi most.

Azt szeretné érezni mint amikor elmész egy körre a kocsival, élmény, izgi, felpörget, fülig érő mosollyal szállsz ki. Megvan ez az érzés? Na hasonló a tűz amit nem érez már. A flört, a huncutkodás, ilyesmik.

2021. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért 1 év házasság után ritkán unnak rá a szexre az emberek, legalábbis nekem nem ez a tapasztalatom/barátnőktől sem ezt hallom.


Nem lehet, hogy nem rád unt csak valami zavarja/nyomasztja, vagy stresszesebb épp és nem akar szexelni? Mindenkinek vannak rosszabb időszakai.

Mivel neked ő az egyetlen és az első, te soha nem tapasztaltál mást, ezért (ne legyen igazam), de lehet hogy szexuális téren nem illetek össze, csak te ezt nem tudod, mert esélyt sem adtál másnak soha.


Amit tehetsz:

-nem tolakodóan leülsz vele beszélni, mondjuk egy üveg bor kíséretében vacsi után, és megmondod neki, hogy szeretnéd, ha neki is jó lenne, megkérdezed tőle, hogy mire vágyik, van-e valami amit ki akar próbálni, stb stb.


vagy


-hagyod ülepedni kicsit ezt a dolgot, vársz mondjuk 1-2 hetet és addig nem kezdeményezel, hátha ő megteszi. Lehet hogy alacsonyabb a libidója, mint neked és neki nincs annyi szexre igénye, mint amennyire neked.

2021. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%

Te beöltözős szexes antiprűd nő vagy, és nem szexeltetek házasság előtt. Amit most a férjed hipp-hopp meg is unt.

Ha nem trollkodsz, akkor ez az ember vagy impotens lett, vagy rájött, hogy meleg, mint a vasaló, vagy szerelmes (nem beléd), vagy valami irgalmatlan necces fétis rabja lett.

2021. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Majd előhozza a nyitott házasságot, vagy szeretőt keres ha téged ennyire un.
2021. márc. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
lábfétises dolgokkal.
2021. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Annyira nem tudom hova tenni az ilyen kérdéseket... A környezetemben majdnem minden pasi orrba-szájba dugná a barátnőjét/feleségét, HA az tesz egy minimális gesztust is a dologért. Pont azt látni, hogy a nők unják meg jellemzően az egészet. Itt meg, szinte folyamatosan jönnek ilyen kérdések... Nekem ilyenkor csak az merül fel, hogy itt mi marad ki a kérdés leírásából?
2021. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha a tipikus szép nő ágyjelenetet vesszük, ahol a nő egy darab fa mert szerinte elég az h szép és még örüljön a faszi h megdughatja, akk nem lepődöm meg ha megunja. Van ilyen opció, kérdező?
2021. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

Ja, a szűzen férjhezmenő lányok mind ilyen beöltözősek...


Na jó: engedd popsiba.

2021. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hú, 8-as, lehet, hogy pont megfogtad a lényeget!

Saját és környezetem tapasztata is az, hogy általában a lányok az első pasijuknál elég keveset nyújtanak. Aztán, a másodiknál meg mindent megadnak, mert kompenzálni akarnak. Utána beáll valahol szép lassan az egyensúly. Tényleg simán esélyes, hogy egyáltalán nem hozza azt a kérdező, amit előad.

2021. márc. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
ha már most rádunt ez később csak rosszabb lessz...ennek itt a vége.megmondta másokról fantáziál..ennyi.naivka...
2021. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!