Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon mit tudok tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Férjemmel 5éve vagyunk együtt. Van mar egy fiunk illetve varandós vagyok a második babánkkal.

Tök jo a kapcsolatunk, szeretjük egymást.


Ám nekem van egy pont, amit nem tudok hova tenni.

Az egyik exe (kb 10éve volt szexpartnere, érzelmek nélkül), fel-fel bukkan. Férjem sosem ír rá, mindug a csaj kezdi. Sosem titkolta előlem ki ő, vagy hogy beszél vele.

De a csaj egyre durvább. Eleinte csak hogy vagy, stb témák voltak...

Tegnap pont beleolvastam a beszélgetésbe, már olyanokat írt, hogy megy fürdeni, de nincs ki megmossa a hátát, meg egyre több, egyre durvább célzásokat tesz.

Férjem nem reagál rá, vagy röhögő fejet küld, vagy vissza se ir, vagy pl erre azt irta, szólj valakinek, nem lesz nehéz talalnod rá embert...

Folyamat szivecskéket küldözget férjemnek.


Férjem meg ahelyett, hogy elküldené a bánatba, vagy törölné, tiltaná, stb, helyette csak tárgyilagosan kezeli. Vagyis nemtudom jobban megfogalmazni.


Engem nagyon zavar a nyomulása, célozgatásai a csajnak.


Van neki is férje. Egy 3 és egy 1 éves gyerekeik... mégis ferjemnek irogat. Őt már nem 1x megkértem, ne foglalkozzon a csajjal, tiltsa, törölje, stb.. annyi a válasz mindig, hogy régi ismerős, nem tett semmi rosszat, nem látja szükségességét.


Már megfordult a fejenben, hogy én írok a csajnak. Vagy ami mégjobb, egyenesen a férjének, képpel illusztrálva. Vagy tiltom férjem fiókjáról...


De mind olyan dolog, hogy visszaüthet, még mondjuk férjem sértődik meg


Nem tudom mitévő legyek


2021. márc. 18. 11:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik a férjednek bejön. A csaj meg nem fog leállni. Te ne beszelj vele, az csak adja alá a lovat. A férjednek kéne egy komolyabb fejmosás.

De ne ugy intézd hogy te könyörögj neki,mert az nem használ. ő érezze hogy minden sz.rt nem nyelsz le, es elveszíthet.

2021. márc. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!