Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon mit tudok tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Férjemmel 5éve vagyunk együtt. Van mar egy fiunk illetve varandós vagyok a második babánkkal.

Tök jo a kapcsolatunk, szeretjük egymást.


Ám nekem van egy pont, amit nem tudok hova tenni.

Az egyik exe (kb 10éve volt szexpartnere, érzelmek nélkül), fel-fel bukkan. Férjem sosem ír rá, mindug a csaj kezdi. Sosem titkolta előlem ki ő, vagy hogy beszél vele.

De a csaj egyre durvább. Eleinte csak hogy vagy, stb témák voltak...

Tegnap pont beleolvastam a beszélgetésbe, már olyanokat írt, hogy megy fürdeni, de nincs ki megmossa a hátát, meg egyre több, egyre durvább célzásokat tesz.

Férjem nem reagál rá, vagy röhögő fejet küld, vagy vissza se ir, vagy pl erre azt irta, szólj valakinek, nem lesz nehéz talalnod rá embert...

Folyamat szivecskéket küldözget férjemnek.


Férjem meg ahelyett, hogy elküldené a bánatba, vagy törölné, tiltaná, stb, helyette csak tárgyilagosan kezeli. Vagyis nemtudom jobban megfogalmazni.


Engem nagyon zavar a nyomulása, célozgatásai a csajnak.


Van neki is férje. Egy 3 és egy 1 éves gyerekeik... mégis ferjemnek irogat. Őt már nem 1x megkértem, ne foglalkozzon a csajjal, tiltsa, törölje, stb.. annyi a válasz mindig, hogy régi ismerős, nem tett semmi rosszat, nem látja szükségességét.


Már megfordult a fejenben, hogy én írok a csajnak. Vagy ami mégjobb, egyenesen a férjének, képpel illusztrálva. Vagy tiltom férjem fiókjáról...


De mind olyan dolog, hogy visszaüthet, még mondjuk férjem sértődik meg


Nem tudom mitévő legyek


2021. márc. 18. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen típus a férjed. Lehet, hogy csak annyira nrm érdekli az egész, hogy még törölni sincs kedve, úgy van vele, hogy éppen tud válaszolni. Lehet hogy csak nagyon lelkiismeretes, és nem tilt senkit csak úgy.

De egyébként miről beszélgetnek, kedveli egyáltalán, van közös témájuk?

Én azért furcsának találom, hogy ha semennyire nem ragaszkodik hozzá, ráadásul téged bánt ezzel, akkor miért hagyja ezt..

2021. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Férjednek jól esik, hogy egy másik nő akar vele dugni. Ha nem imponálna neki, letiltaná a francba.
2021. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát ez nekem is sok lenne és úgy gondolom a férjed részéről az lenne a minimum, hogy vagy nagyon határozottan leállítja, de inkább az hogy tiltja a francba, már csak a rád való tekintettel is. Egy dolog, hogy őt elvileg ez nem zavarja (ami felvet bennem néhány kérdést, mert az én párom pl élből elküldené a csajt a bús pcsába, a tiednek meg valszeg imponál), de miután te szóltál, hogy téged ez zavar, akkor igazán megtehette volna, hogy törli/tiltja. Hisz elvileg nem érdekli a csaj, akkor meg? Egyértelmű, hogy imponál neki ez az egész, ami meg elég gáz, hogy ti veszekedtek rajta, miközben egyszerűen meg lehetne oldani.

Hánynom kell az ilyen pofátlan, gerinctelen nőktől, akik pontosan tudják, hogy az adott pasi foglalt, családos apa és van bőr a képükön rámászni meg kelletni magukat. Lehet mérgemben elküldeném én a vérbe a csajt, de az meg esélyes, hogy elég hülye szitut szülne és te jönnél ki belőle hisztis sárkányként.

2021. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én elküldeném a képernyőfotókat a férjének, onnantól nem lenne unalmas a saját házassága, és megkapná a törődést😁 a férjemet meg megkérném h igenis tiltsa, és legyen vége ennek az egésznek.
2021. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezek vannak az én fejemben is, amiket irtatok.

Vagyis h valahol tetszik neki. De a házasságunk rendben. A nemi életünk szintén... nem értem akkor mi izgalmas ennyire benne neki.


Főleg úgy, hogy csak szavas válaszokat ír, vagy csak egy smilet.


Igen 3! Ettől tartok én is. Hogy szívem szerint kikaparnám a csaj szemeit, illetve én még a férjét is beavatnám, de mégis tartok hogy én leszek utána a hisztis szar, aki nem érti meg hogy ez semmi...


Egyebkent amiket olvasgattam, mindig úgy kezdi, hogy a gyerekek a téma. Hogy miket csinál a fia/lanya, stb...

Azt pl egyszer jött az, hogy a fia lebuktatta, mert az apja kérdezte hogy mi törtent ma, a gyerek meg elmondta, hogy jött a futár, a csaj behívta, őt beküldte a szobába, a csaj meg a hutar meg puszilgatták egymást a konyhába. Az apja meg kiakadt, de kimagyarazta, hogy a gyereknek élénk a fantáziája. Es akkor jött, hogy kár hogy férjem nem futár, őt is behívná, jó hosszan, addig a gyerekeket meg le is passzolná.


Tegnap pl hogy a fia bejár hozzá a zuhany alá, együtt fürdenek. De ő másra vágyik, férjem nem e próbálná ki a zuhanyzojukat...


Ilyenek

Férjem ezekre mindig röhögős fejet küld...


1x férjem megkérdezte tőle, miért neki irogat?! Hát mert már nincsenek barátnői, férjem meg mindigis megértő volt...

2021. márc. 18. 12:42
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
az a baj ha elküldöd a férjnek, akkor rajtad csattan a dolog, hogy minek mászol bele és kavarsz.
2021. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6!

Igen, ez tart vissza

2021. márc. 18. 12:50
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha neked ez bántó és rosszul esik, akkor a férjed megérhetné és letilthatná a nőt. Ezzel csak bátorítja, hogy írjon neki újra s újra.
2021. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár igazából nem a kérdezőn kéne csattanjon az ostor, hisz nem ő kavart és kavar folyamatosan bele a másik házasságába, ő csak "viszonozná" eme kedvességet. Az ilyen megérdemelné. De elsősorban továbbra is tartom, hogy ezt a férjednek kellett volna már réges régen rövidre zárni azzal, hogy elküldi ezt a nőt oda, ahova való és tiltja a francba. Ha nekem írogatna egy pasi a múltamból ilyeneket, az első után azonnal leállítottam volna és többet nem kommunikáltam volna vele, főleg hogy tudom a másiknak ez tök jogosan szarul esik.
2021. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
kicsit beteg az anyuka. amugy ezek a sztorik amiket most írtál...én biztos nem viselném el.
2021. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!