Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Voltak félelmeitek a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltak félelmeitek a házasság előtt? Változott valami utána?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Igen, attol tartottam hogy hazassag utan nem lesz annyi szex mint elotte.


Ez tenyleg meg is valtozott mert negyedannyi se volt utana, szerencsére hamarabb valtunk el minthogy a baba felusse a fejet

2021. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem voltak egyáltalán, nagyon vártuk mindketten. Nem ért semmilyen csalódás. Boldogok vagyunk, szeretjük egymást, a szex is ugyanolyan gyakori és eszméletlen jó, mint előtte. Amúgy 11 éve vagyunk együtt, 9,5 éve házasok.:)
2021. febr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem féltem, az is csak egy nap, utána minden megy tovább. 6 éve vagyunk házasok, nincs okom panaszra, úgy élünk, mint a friss szerelmesek. :)

Azt látom, hogy az a barátnőm izgult esküvő előtt, aki tudta, hogy baromságot csinál, de már nem mert kihátrálni. El is váltak két évvel később.

2021. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt semmi félelem. Együtt éltünk azelőtt is. Semmi nem változott tulajdonképpen
2021. febr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem féltem, nem változott semmi köztünk, csak pozitív irányban, végülis a házasság mégis csak egy szorosabb kapocs.
2021. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem féltem és nem is változott semmi. De én így is álltam neki, hogy ettől a kapcsolatunk dinamikája nem fog változni, miért is változna? Ezért nem is csalódtam. Aki azt várja, hogy a házasságtól változik a kapcsolata, az hamis reményeket kerget.
2021. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Félelmeim nem voltak.

Meglepetés annál inkább.

Azt hittem én sosem válok majd el,mert velem mindent meg lehet beszélni...

Ő azt mondta ,úgy viselkedek , mintha a tulajdonom lenne vagy a rabszolgám,én meg úgy éreztem,hogy kb egyedül kell megoldanom mindent nő létemre.

Félúton volt az igazság szerintem.Mindketten hibáztunk.

Rég vége.

2021. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akinek félelmei vannak ezzel kapcsolatban,annak valami nincs rendjén a kapcsolatában. A mi kapcsolatunk ugyanolyan most,mint házasság előtt volt,ha nem jobb.. sokan túlmisztifikálják a házasságot,akik azt hiszik,ez majd megmenti a kapcsolatukat.
2021. febr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem volt semmi félelmem házasság előtt és páromnak se.
2021. febr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nem.
2021. márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!