Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan viseljem el a férjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viseljem el a férjemet?

Figyelt kérdés

23 éve vagyunk együtt. Már az elején felfigyeltem rá, hogy a tulajdonságai alapján inkább lenne nő, mint férfi.Szeret törölgetni, tenni-venni /kivéve a konyhai munkákat/,üzletekben nézelődni, barátai nincsenek, vásárláson kívül sehova nem jár.

Házasságunk elején lekötöttek a gyerekek, boldog anyuka voltam. Bár nem voltam felhőtlenül boldog a férjemmel el tudtam terelni a problémát. Volt, hogy félévig nem ment el dolgozni úgy, hogy munka nélkülit sem kapott. Kőműves a szakmája. Maszekolni nem szokott. Ezt én a munkája mellett meg is értem, kőkemény fizikai munka a szakmája. Nyáron szokott dolgozni, ez igaz, de azért volt szabadság miatti leállás. Én dolgozok munkahelyen 8 órában. Nekem állandó jövedelmem van. Neki pénze sosincs. Soha nem akart semmit. Van egy lakásunk, egy nem túl jó környéken. Ezt akkor vettük amikor összekerültünk. Neki is nekem is volt megtakarításunk. A közös kassza sosem működött. Mindig üres volt. Amióta a csekkeket fizetjük közösen meg úgy kb. a boltot azóta nekem van pénzem. Egyszer el akartam válni, sajnos nem tettem meg. Autónk is úgy lett, hogy én összeraktam rá. A főnökének más vállalkozása is van. Úgy tűnik most azt veszi komolyabban. Férjem december közepe óta itthon van. Azt hittem most februárban már hívják dolgozni de nem. Passzív bevétele van.Ez havi 60 eft. Bérbe adásból. Ennyi. Lehet csak a tavasszal kezdenek majd el dolgozni. Arról, hogy máshová menjen el pl. üzem, /ami nem szezonális munka/ hallani nem akar. Aztán persze sajnálkozik? Ő annyira de annyira menne dolgozni csak hát ugye nincs munka ilyen időben. Most

már ott tartok, hogy nagyon idegesít a passzivitása. Nem is annyira az ,hogy itthon van, hanem, hogy mint egy növény, éjjel lefekszik, addig TV-zik. Dél körül felkel. Tesz-vesz, TV-zik. Esetleg boltba elmegy. Nincs semmi témája, ha én beszélek vele, majdnem mintha monológot mondanék, bólogat, helyesel. Úgy érzem, Ő tökéletesen ellenne így itthon. Van, hogy ki sem mozdul a lakásból. Heti egyszer élünk nemi életet. Nekem 2 is elmenne. Tehát azt sem mondhatom, hogy legalább úgy jól ki vagyok elégítve. Kezd ez sok lenni nekem. A gyerekeket én menedzselem, én vezetek, főzök. Úgy érzem nemcsak az asszony de félig-meddig a férfi is én vagyok a családban. Váljak el, közel az 50-hez?



2021. febr. 1. 14:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%
Más mit nem adna egy ilyen nyugodt ferfiert...
2021. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%
Idegesít, unod. Ezek valóban válásra okot adó tények. Visszasirod te még ezt. De inkább ne legyen igazam. Azt csinálsz, amit akarsz. Válj el.
2021. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Hát Ő nincs túlfizetve. Meg mint mondtam a rezsi, bolt ami közösen van. De hiába lenne több a kőműves bér, ha az év felében nem dolgozik. A gyerekek tőlem kérnek, mert apának nincs pénze. Ha meg van, igen hamar elvásárolja.

Egy nem szezonális munkában -ha kevesebb is a pénz de rendszeres -. Meg nehéz már neki. Tudom, bele akar halni. Amit meg is értek. A világ legnehezebb melója. Az a baj nem mer változtatni. Mert Ő 17 évesen kitanult egy szakmát.... Meg szakmán belül sem mer, persze ha egy aktívabb brigádhoz kerülne nem bírná. De nem csak ez a bajom alig lehet vele valamiről beszélgetni.

2021. febr. 1. 16:26
 14/19 anonim ***** válasza:
36%

Meguntad,kiszerettél belőle. Ez a munka mindig ilyen volt. Tavasztól ősz végéig , sokat dolgozik , sokat keres. Gondolom olyankor nem szúrja a májad.

Kicsit , igazad van, kicsit gonosz vagy. Más kukira vágysz. Ennyi.

2021. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
"Gondolom nem szúrta a májad". Amíg közös kasszán voltunk, sosem volt pénz. Én betettem aztán másnap alig volt A nagyobbik gyerekem az unokatesótól kapott ruhákban járt. A fagyizókat messziről elkerültem, nehogy a gyerek azt mondja szeretne fagyit kapni.Aztán megjött az eszem, hogy akkor külön kassza! Azóta van pénzem! Ha kell valamire akkor azt én a saját pénzemből veszem, amit megkeresek. A férjemmel a rezsi, bolt ment közösbe. De úgy néz ki ezeket most már nagyobbrészt én finanszírozom. Kedves férjem nem bánná , ha városon belül biztosabban vezetnék, mert akkor tudnám vinni, ha mennie kell valahova. Akarom én ezt, hogy én vagyok a férfi a családban? Ja, Ő főzni, mosogatni azt már nem. Amiért most lázadozok,úgy érzem minden az én nyakamba szakadt. Ok. Legyek én a "pasi" aki többet keres, aki vezet, aki többet igényelné a szexet. Lehet bele is mennék a dologba, ha Ő itthon egy házi tündérke lenne. Itt a gyk-n nem a nőkről szokták írni, hogy elköltik a férjük pénzét is, meg kevesebbel járulnak hozzá meg a pasi furikáztatja őket? Én csak azt szeretném ha nem rám hárulna minden. Ha nehéz a munkája, /lenne itt a környéken maszekolni való bőven./ akkor keressen könnyebbet. A baj, hogy Ő egyiket sem akarja.
2021. febr. 1. 17:55
 16/19 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező!


Mikorra az emberek eljutnak oda, hogy GYKn tesznek fel kérdést, valójában már tudják hogy mit akarnak, csak nem mernek lépni.

Tudod te hogy mit akarsz, látszik az egész irományodon, csak nem mered. Még.

Kívánom neked hogy legyél boldog, szívből kívánom.

A fentieknek igaza van abban, hogy új párt nem nagyon fogsz találni, de van az a pillanat amikor az egyedüllét jobb mint a párkapcsolat.

2021. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
17%

Kicsit sokat lovagolsz ezen a te vagy a ferfi dolgon. Kamu lenne?


A ferfi az egeszsege miatt is valtson, mert le fog rokkanni. Ez egy nehez szakma, nem neki valo mar.

2021. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Az en volt uram is ilyen volt..

En masfel evig birtam.. te 23.. mondanam hogy le a kalappal, de ez inkabb szomoru..

2021. febr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a leírásból számomra az jött le, hogy a "felek" úgy mentek bele a házasságba, hogy nem igazán ismerték egymás személyiségét, de talán a saját magukét sem. Leéltek egy fél életet egymás mellett Az egyik belefásult, beleunt a valódi öröm, sikerélmény nélküli életbe (egy pszichológus talán még enyhe depressziót is felfedezhetne), a másik meg eleve nyitottabb gondolkodású volt és maradt. Jó lenne ismerni a férj gondolatait a házasságukról és jövőjükről.
2021. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!