Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan viseljem el a férjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viseljem el a férjemet?

Figyelt kérdés

23 éve vagyunk együtt. Már az elején felfigyeltem rá, hogy a tulajdonságai alapján inkább lenne nő, mint férfi.Szeret törölgetni, tenni-venni /kivéve a konyhai munkákat/,üzletekben nézelődni, barátai nincsenek, vásárláson kívül sehova nem jár.

Házasságunk elején lekötöttek a gyerekek, boldog anyuka voltam. Bár nem voltam felhőtlenül boldog a férjemmel el tudtam terelni a problémát. Volt, hogy félévig nem ment el dolgozni úgy, hogy munka nélkülit sem kapott. Kőműves a szakmája. Maszekolni nem szokott. Ezt én a munkája mellett meg is értem, kőkemény fizikai munka a szakmája. Nyáron szokott dolgozni, ez igaz, de azért volt szabadság miatti leállás. Én dolgozok munkahelyen 8 órában. Nekem állandó jövedelmem van. Neki pénze sosincs. Soha nem akart semmit. Van egy lakásunk, egy nem túl jó környéken. Ezt akkor vettük amikor összekerültünk. Neki is nekem is volt megtakarításunk. A közös kassza sosem működött. Mindig üres volt. Amióta a csekkeket fizetjük közösen meg úgy kb. a boltot azóta nekem van pénzem. Egyszer el akartam válni, sajnos nem tettem meg. Autónk is úgy lett, hogy én összeraktam rá. A főnökének más vállalkozása is van. Úgy tűnik most azt veszi komolyabban. Férjem december közepe óta itthon van. Azt hittem most februárban már hívják dolgozni de nem. Passzív bevétele van.Ez havi 60 eft. Bérbe adásból. Ennyi. Lehet csak a tavasszal kezdenek majd el dolgozni. Arról, hogy máshová menjen el pl. üzem, /ami nem szezonális munka/ hallani nem akar. Aztán persze sajnálkozik? Ő annyira de annyira menne dolgozni csak hát ugye nincs munka ilyen időben. Most

már ott tartok, hogy nagyon idegesít a passzivitása. Nem is annyira az ,hogy itthon van, hanem, hogy mint egy növény, éjjel lefekszik, addig TV-zik. Dél körül felkel. Tesz-vesz, TV-zik. Esetleg boltba elmegy. Nincs semmi témája, ha én beszélek vele, majdnem mintha monológot mondanék, bólogat, helyesel. Úgy érzem, Ő tökéletesen ellenne így itthon. Van, hogy ki sem mozdul a lakásból. Heti egyszer élünk nemi életet. Nekem 2 is elmenne. Tehát azt sem mondhatom, hogy legalább úgy jól ki vagyok elégítve. Kezd ez sok lenni nekem. A gyerekeket én menedzselem, én vezetek, főzök. Úgy érzem nemcsak az asszony de félig-meddig a férfi is én vagyok a családban. Váljak el, közel az 50-hez?



2021. febr. 1. 14:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Akár el is válhatsz.

Vagy egy idő után szeretőt tartasz.

2021. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Igen! Megérdemled a boldogságot. Sajnálom a helyzetet, valószínűleg nem egy a mentalitásotok. Azért egy beszélgetést lehet, hogy megérne a dolog, bár a leírtakból ítélve, lehet,hogy nem sokat segítene.
2021. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

Hány évesek a gyerekek?


Tedd a szívedre a kezed ha neked kellene gyári munkára menned , ugranál? Engem is most a vírus miatt elbocsájtottak de a párom nem zavargál meg nevez passzívnak csak mert szeretnék a szakmámban dolgozni.

23 éve vagytok együtt egy fél élet!! Kicsit legyél megértőbb azért.

2021. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Ha december óta van otthon akkor december január február hónapra kapta a munkanélkülit ( vagy allaskeresoi asszem a neve most) plusz a 60 ezret is ami passzív jövedelem.

Plusz családban van Kőműves ilyenkor télen nincs munka majd március közepe vége felétől szept végéig szokott lenni.

2021. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azt unom a legjobban, hogy a pénz miatt "rí". Mert nem keresi meg! Tavasszal-nyáron igaz néha többet vannak mint 8 óra de ősszel télen viszont nem. Régebben mikor még a főnöke nem a másik vállalkozásával foglalkozott azért akadt benti munkájuk is. Tehát nyáron 3 hét szabi. Ősszel alig munka, télen meg hát ugye nem lehet. Sokkal kevesebbet dolgozik mint aki munkahelyre jár 8 órában és az éves szabadsága van. Másik kőműves csapathoz sem akar menni. Arról sem akart sosem hallani, hogy OKJ-n valami más szakmát is kitanul. Nem, Ő egyszer kiszállt az iskola padból, többet nem ül be. Próbálom pozitívan nézni. Tudok nőket akik többet adnak bele a házasságukba mint a férjük. Nos nálunk ez mi is lenne, miért is éri meg nekem egy harmadik gyerek? Szórakoztató társ? NEM! Ahogy írtam, mint egy növény egész nap a szobában.
2021. febr. 1. 15:20
 6/19 anonim ***** válasza:
37%
22 evvel ezelott kellett volna, hogy erre ragyere. 50 evesen mar hova akarsz valni? Nem mondom, hogy ez mar a betakaritas idoszaka, de azert mar erdemes szamot vetni, hogy mit csinaltal az elmult 50 evben, amivel idaig jutottal. Egyaltalan nem jo a helyzet, de sokkal jobbra mar eleg keves eselyed van. Itt akozott tudsz jobbara donteni, hogy vele, vagy nelkule folytatod az eleted tovabb. Amelyik a kisebbik rossz.
2021. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
4-es. Igen lehetne álláskeresőin is de nincs. Várja, hogy hívja a főnöke. Tehát a havi 60e meg amit én keresek, szerencsére nem rosszul. A két gyerek, egyik idén érettségizik, másik már nagykorú de Ő is tanul. Szóval azért meg kell nézni mit veszünk meg az élelmiszer boltban... de mondom nem is ez a legnagyobb baj, legalább barátai lennének, mindig csak kusol, semmi terve, ötlete nincs. Egy bábu akit ha mozgatnak mozog. Magától nem.
2021. febr. 1. 15:33
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Elvalhatsz de nélküle konnyebb lesz ?


Ennyi éve vele vagy csak tudtad hogy ilyen a szakmája és elfogadtad most meg zavarni kezd.

Egy helybeli ismeros is hasonlóan volt mint te, évekig nem zavarta hogy a férje mezőgazdasággal és állatokkal foglalkozik de aztán hirtelen minden baj volt. Kozben kívülállók láttuk ennek más az oka mert X éve is ugyanolyan volt a férje. Addig nem volt baja, hogy nem tudnak nyaralni menni mert pl aratás van utána már baj volt.

2021. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Régebben azért akadt belső munka ilyenkor. Most is akadna... Azért ne mondjátok, hogy normális egy 53 éves férfitól, hogy így el tud éldegélni. Tudok családokat ahol a férfi kőműves és akad munka nekik... Az ország nyugati részén lakunk. Egyébként a korosztályában már kevesen csinálják ezt a nehéz munkát, a legtöbb karbantartónak megy el de tudok sofőrt, postást, árú feltöltőt, üzemi munkást is. Mindig mondtam neki, tanuljon valamit vagy váltson. Nem, Ő nem tanul, nem változtat. Sajnálom mert tudom, hogy nehéz már neki. No, de akkor, az lesz a jövő, hogy én viszem a családot a hátamon.
2021. febr. 1. 16:04
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Karbantartóként pl egy általános iskolában a fizu minimálbér, a kőműves bér azért jóval Több nálunk 15 ezer per nap és ez még csak nem is nyugat hanem észak-kelet. Akkor ilyenkor már nem lenne gond a pénz? Ha látnád h dolgozik és motivált rá, hogy mást csináljon?
2021. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!