Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet “normálisan”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet “normálisan” lelépni egy agresszív férjtől?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy alakult, hogy nem bírom vele folytatni, egy vegetálás az élet mellette, pedig 5 éve vagyunk csak együtt, házasságban.

2 éve kezdődött, hogy teljesen semmibe vesz, ezt ki is mondja, ha ideges. A legrondább szavakat vágja a fejemhez egy sima kis vitánál, gyakran nekem támad, de csak mutatja, hogy mit tudna velem csinálni. Rá 20 percre pedig így szeretlek, úgy szeretlek stb. Előtte meg mindenféle lotyó vagyok.

Most lett elegem, mert nem tudok tovább úgy élni, hogy mikor aláz a porig újra, mert valami pici dolgot nem lehet megbeszélni vele és felhúzza magát.

Pl. kérdezem, miért dolgozik heti 7 napot, miért nem lehet egy napot csak egymással tölteni?! Erre már ideges lesz.

Csak az az egy megoldás van, hogy se szó, se beszéd lelépek? Félek tőle, félek az indulataitól. Egyszer már mondtam neki, hogy elmegyek, erre az volt a válasz, hogy én csak kihasználom őt, és most azonnal menjek akkor.

Szégyen.


2021. jan. 31. 18:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9: És munkamániás is!
2021. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

10: Dühfüggés, az a kifejezés is van.

Már az idegrendszer hozzá van szokva bizonyos kémiai anyagokhoz, ami ezzel jár, ezért ismétli az ember ezeket a dolgokat tudatlanul, értelmetlenül.

2021. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#11, #12

Újat tanultam.

Valóban munkamániás. Csak akkor boldog, ha őt “elismerik”, mindig ezen agyal, kattog. Sok konfliktusa is van a munkahelyén, ami állandóan változik, mivel vállalkozó. Mindig azt érzi, ő a jani, közben nem veszi észre, hogy nem akkora sztár, sokszor szivatják, hogy átrakják másik csoportba pl., de ebből is az jön le neki, hogy ő kell adott helyre, mert a “szakértelme” :-))

2021. jan. 31. 20:21
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Örülök. Szurkolok neked!:)

Van terved?

2021. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen alaktol lépj le minél előbb és úgy hogy legyen veled valaki mikor mész ezt közölni vele... Az én apám is ilyen önző hülye beképzelt munkamanias paraszt volt és mellé még ütötte verte a családját.... Anyám nem mert változtatni én mertem 19 évesen ott hagytam őket.
2021. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#15

Sajnálom :(


Nekem nem ennyire rossz a helyet, de hogy r.hadna meg, teljesen új életet kell kezdenem miatta :(

2021. jan. 31. 22:54
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Lepj! Nagyon orulni fogsz hogy megtetted! Hidd el!

Utana hivni fog, sirni fog, ne sajnald meg! O mikor sajnalt teged? Soha. Hiaba szeret a maga modjan,mentalisan nem normalis, nem tud igazan szeretni senkit.

Torold ki veglegesen az eletedbol

Ha hianyozna idezd fel azt az emleket amikor a legjobban megalazott, megbantott..

Nagyon buszke leszek rad ha sikerul, igy ismeretlenul is! En 2 honapos terhesen leptem! Eletem legjobb dontese volt 😉

2021. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#17

Mindent elrendeztem, mielőbb lépek.

Mi a te történeted röviden?

2021. febr. 21. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!