Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet “normálisan”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet “normálisan” lelépni egy agresszív férjtől?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy alakult, hogy nem bírom vele folytatni, egy vegetálás az élet mellette, pedig 5 éve vagyunk csak együtt, házasságban.

2 éve kezdődött, hogy teljesen semmibe vesz, ezt ki is mondja, ha ideges. A legrondább szavakat vágja a fejemhez egy sima kis vitánál, gyakran nekem támad, de csak mutatja, hogy mit tudna velem csinálni. Rá 20 percre pedig így szeretlek, úgy szeretlek stb. Előtte meg mindenféle lotyó vagyok.

Most lett elegem, mert nem tudok tovább úgy élni, hogy mikor aláz a porig újra, mert valami pici dolgot nem lehet megbeszélni vele és felhúzza magát.

Pl. kérdezem, miért dolgozik heti 7 napot, miért nem lehet egy napot csak egymással tölteni?! Erre már ideges lesz.

Csak az az egy megoldás van, hogy se szó, se beszéd lelépek? Félek tőle, félek az indulataitól. Egyszer már mondtam neki, hogy elmegyek, erre az volt a válasz, hogy én csak kihasználom őt, és most azonnal menjek akkor.

Szégyen.


2021. jan. 31. 18:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy irtad, csak úgy otthagyod. Intézz el előtte mindent, legyen hova menned. Ha félsz, hogy fizikálisan is bánta, akkor vigyél magaddal valakit, amikor elhozod a cuccaid és elmondod neki, hogy szeretnéd befejezni. És szerintem ez egy nagyon nagy dolog, hogy látod, hogy ki kell lépned és meg is mered tenni, szóval legyél büszke magadra! És semmilyen könyörgésnek később ne engedj!
2021. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ha nem látsz más kiutat, akkor igen. A saját testi épségedet csak te tudod megőrizni. Amikor nincs otthon és nem is jön haza jó ideig, akkor csomagold össze a legfontosabbakat és lépj le. Ne mondd meg előre hogy el fogsz menni, hátha bedühödik és bánt.


Ha személyesen akarsz búcsút venni, akkor hívj oda valakit harmadiknak, és együtt várjátok meg amíg hazaér. Vagy egy izmos fiútestvért, vagy barátnőket, valakit. Ha többen vagytok, egyrészt nem ragadtatja el magát úgy, másrészt nagyobb eséllyel úszod meg súlyos testi sértés nélkül ha mégis.

2021. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Simán lelépsz és kész.7 napot dolgozni....Még az is lehet van valakije.
2021. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Rendben van, így lesz.
2021. jan. 31. 18:41
 5/18 A kérdező kommentje:

#3

Nem hiszem, ugyanis látom, hogy megy el itthonról, kocsiban sincs más cucc.

Nem mindig dolgozik annyit, de tavaly januártól március végéig ez volt, azaz 2 hónap, teljesen kikészültem, szerintem akkor adtam fel. Semmi együttlét, sehogyan.

Most kezdődik újra szerintem az egész.

2021. jan. 31. 18:45
 6/18 A kérdező kommentje:

#1

Van olyan, aki elvisel egy méltatlan helyzetet? Miért?

2021. jan. 31. 18:49
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Amiért te is legalább egy évet vártál ezzel a döntéssel. Azt irod, hogy a tavalyi év már ilyen volt, amúgy az még szerintem nem is lenne a világvége, ha évente két hónapban egy kicsit csökkenne a figyelem, mert olyan a munkája, aminél ez az időszak megterhelőbb. Azzal van gond, hogy már a hétköznapjaitokba épült a feszültség, hogy apró dolgokon kiakad.
2021. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudja magáról, hogy mentális beteg és szenvedélybeteg?

Mégiscsak jó lenne vele legalább egy levélben tudatni majd, hogy emiatt hagyod el.

2021. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8

Mindenképp. Ezt így simán leírom.

Amúgy láncdohányos, valami van, egyből rohan cigizni :-))

2021. jan. 31. 19:35
 10/18 A kérdező kommentje:

#7

Kommunikáció abszolút híve vagyok, de vele semmit nem lehet megbeszélni.

Mintha szándékosan akarná fenntartani a feszültséget vagy nem is tudom.

Abban az ominózus időszakban hozzá sem lehetett szólni, azért az kis túlzás szerintem.

2021. jan. 31. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!