Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért írogat ez a férfi ?Házas

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írogat ez a férfi ?Házas

Figyelt kérdés
Van egy házas férfi.Egy 3éves gyereke és egy 1 éves van plusz feleség. Ha találkozunk az utcán jön az üzenet tőle facebookon ,hogy dögös,csinos vagyok. Nem mertem még válaszolni. Szerintem nagyon szép csinos felesége van.Nem értem mit akar tőlem.Te mit tennél ?Amúgy ez a férfi is jól néz ki.Gond lehet a házassággal ?Másnak is írogathat vagy tényleg csak én tetszek neki?
2021. jan. 13. 08:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
csak tiltsd le, ha beleavatkozol az életükbe akkor még a végén te leszel az aki kavarta a tudod mit
2021. jan. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
Én írnék a nőnek, joga van tudni, hogy milyen szemét férje van.
2021. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22%

ne tedd tönkre azt a nőt. írd meg neki, hogy kopjon le, s ha nem érti, tiltsd le

de a kérdés az, te mit akarsz!

2021. jan. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem se írj a feleségnek.
2021. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Őszintén ?Jót tesz az egómnak ,mindig mosolygok egy ilyen üzenet után. Jól esik ,főleg mert nagyon helyes férfi. Viszont utána eszembe jut a gyerekei és a feleség .Mint mondtam szép nő ,amennyire ismerem rendes aranyos.Szerintem hozzá képest kevés is vagyok szóval nem akarom ,hogy hülyére vegyen ez az ember.Így inkább hagyom és nem írtam eddig vissza semmit.
2021. jan. 13. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!