Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi csak szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi csak szexet akar, miért írogat hónapokig és miért nem vallja be hogy vagy van barátnője?

Figyelt kérdés
Elkezdtünk beszélgetni kb fél éve, amúgy egy helyen is dolgozunk csak nem egy irodaházban szóval heti 1-2x látjuk egymást. Az elején elmondta mit akar én pedig elmondtam hogy nem akarok kalandot. Ugyanúgy irogatott tovább pedig rá jöhetett már hogy nem lesz semmi abból amit akar... Vonzodom hozza, de így nem akarok semmit. Amikor azt mondtam most már hagyjon beken, ne írjon és ne szóljon hozzam mert elegem van a szex témából, azt mondta akkor leáll ezzel de beszéljünk tovább. Sosem vallotta be hogy van valakije. Ezt miért nem lehet bevallani, nyílt lapokkal játszani ha csak szexet akar valaki?
2020. máj. 1. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem csak szexből áll az élet. Érdekelted, szeretett veled beszélgetni. Biztos nem beszélnék valakivel fél évig, ha nem szeretnék vele beszélgetni. Szex nélkül is megéri neki. Van ilyen, nem kell csodálkozni.
2020. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Küldd el a barátnőjének az üzeneteket amiket küldött ezzel kapcsolatosan, megérdemli :)
2020. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Most ez komoly kérdés? Teljesen magától értetődő, hogy még szexkapcsolat vagy kaland felajánlása esetén is jóval nagyobb egy férfi esélye, ha egyedülállónak vallja magát. Nem hiszem, hogy sok nő van, akinek egy olyan kijelentést bevesz a gyomra, hogy: "Jó volt ez a kis délutáni szex veled, de most megyek haza a barátnőmhöz, mert vár a vacsorával, s persze éjjel még valószínűleg egy kicsit szeretkezem vele is." Ezt a férfiak is tudják, ezért tagadják le a barátnőt/feleséget.
2020. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Undorító vagy #2. Egyenesen leköpnivaló!
2020. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vallja magát egyedülállónak. Szimplán elhallgatja és azt hiszi nem tudom
2020. máj. 1. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Unatkozik, mégsem adta fel h befűzzön téged, stb. Tök mindegy miért csinálja, nem? Határozottan utasítsd vissza. Ne reagálj, ha keres, tiltsd le.
2020. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!