Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar a férfi? Téma:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar a férfi? Téma: internetes ismerkedés Többi lent!

Figyelt kérdés

Egy hónapja beszélgetünk írásban, illetve telefonon is hív minden nap. Egy hullámhosszon vagyunk, nevetünk, felszabadultan beszélgetünk szinte mindenről. Ő külföldön dolgozik. Márciusban jön haza, akkor lenne az első randink.


Felnőtt nő vagyok, még sosem volt ilyen internetes ismerkedésem, de kezdem magam beleélni....


Komolyat akar a pasi? Vagy lehet, hpgy időt fektet a chatbe és csak szexet akar majd a randin?

Olyanokat ír, hogy szeretne találkozni, komoly kapcsolatot akar, értelmes, csinos nő vagyok stb...

Hogy tudom leszűrni, hogy mik a szándékai?

Hasonló történeteket is olvasnék...


2020. jan. 14. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Keszitsd a borotvat,es a tiszta agynemut.
2020. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
sehogy, ez idővel derül ki.
2020. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezt nem lehet ” leszürni”, sok pasi képes arra , hogy kapcsolatot igérjen , csak egy kis szexért , es varjon is a szexszel ha kell , hulyit bármeddig . De ezt csak akkor ha látja hogy te a szexszel vársz és annak ” adod ” aki megérdemli , ezzel skalpvadászokat csalogatsz magadhoz

Lehet hogy ingyen lakhatást keres , amig hazalátogat , valamit keres mindenki mikor ” társat ” keres , szándékok ritkán tiszták , föleg netröl nagy a rizikó , nem tudni ki mi csak viszonylag kèsön jön ra az ember

Ha nemrég regisztráltál és új vagy a párkeresésdiben akkor megértem hogy izgatott vagy

2020. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

itt az egy fontos tényező, hogy ő tartósan külföldön dolgozik és csak ritkán jár haza? szóval később is alig találkoznátok? mert akkor ne nagyon éld bele magad, az ilyen szinte sose működik (bár kivétel biztos van)


még ha tényleg komolyak is a szándékai, a távkapcsolat nehéz dolog és rögtön így indítani nem szerencsés

2020. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok benne biztos, hogy ő nem jönne haza, de abban sem, hogy én nem mennék ki. :)

Ha az első randi elsöprő lenne...

Nem tudon. Naiv vagyok lehet.

2020. jan. 14. 17:42
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne gondolhatná komolyan? Viszont hogy képzeled el a dolgot, ha ő külföldön dolgozik? Van rá esély, hogy hazajön? Időlegesen van kint? Vagy te el tudnád képzelni az életed ott? Nyilván ezek a kérdések koraiak az első találkozás előtt, de muszáj rajta elgondolkodni, mert ha nincsenek ötlet szintjén sem megoldások későbbre, akkor kár az egészbe erőt, időt, energiát fektetni.
2020. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Apukája abban a városban lakik, ahol én. Ez valahogy biztosítékot ad, hogy valós személy, de persze szórakozni attól tud.


Tényleg van ilyen, hogy a pasi hónapokat vár hogy X kmröl majd szexelünk, nem értem...

2020. jan. 14. 17:47
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A szándékai csak akkor derülnek ki, ha találkozol vele és megismered. Addig kár parázni, de belelovalni sem szerencsés magadat.
2020. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt már jó és rossz példa is.

Volt akihez nagy reményeket fűztem, azt hittem megtaláltam a jackpotom, de jól átvert. Volt olyan, akivel nem tudtam mi alakul, aztán évekig tartott.

2020. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha elolvasnánk az összes üzenetet és visszahallgatnánk a beszélgetéseiteket, talán (TALÁN) meg lehetne mondani a szándékait.

Így viszont, puding próbája az evés.

2020. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!