Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar a férfi? Téma:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar a férfi? Téma: internetes ismerkedés Többi lent!

Figyelt kérdés

Egy hónapja beszélgetünk írásban, illetve telefonon is hív minden nap. Egy hullámhosszon vagyunk, nevetünk, felszabadultan beszélgetünk szinte mindenről. Ő külföldön dolgozik. Márciusban jön haza, akkor lenne az első randink.


Felnőtt nő vagyok, még sosem volt ilyen internetes ismerkedésem, de kezdem magam beleélni....


Komolyat akar a pasi? Vagy lehet, hpgy időt fektet a chatbe és csak szexet akar majd a randin?

Olyanokat ír, hogy szeretne találkozni, komoly kapcsolatot akar, értelmes, csinos nő vagyok stb...

Hogy tudom leszűrni, hogy mik a szándékai?

Hasonló történeteket is olvasnék...


2020. jan. 14. 17:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
ja, szóval szexről van szó?
2020. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Rockarc ***** válasza:
100%

A ferfiak nagy tobbsege valljuk meg a szexre megy. Tehat az oddsok arrol szolnak, hogy eppen a skalpolasra keszul. Ettol persze siman lehet, hogy epp most talaltatok egymasra es sikersztori lesz belole. Mivel eleg korlatozott az idoszak, amig "itthon" lesz, ezert erdemes lenne eltervezned, hogy hogyan szeretned alakitani ezt a par napot. Meddig vagy hajlando elmenni stb. Pl vissza akarod ugy engedni, hogy nem fekudtel le vele? Ha lefekeszel vele, akkor vajon mirol is szolt a hazalatogatasa? Mintha egy matroz lenne.


Korlatozottan eld bele magadat. A szerelem ugyse telefonon meg par napos latogatasok alapjan alakul ki, szoval a szelsoseges reakciokat lehetoleg hanyagold. Legyel tudatos es akkor nem fogsz megbanni semmit. Felnott ember vagy, a tobbseg ennel sokkal kevesebbert is lefekszik a masikkal, onmagadnak felelj meg az a lenyeg.


Amugy velemenyem szerint az ilyen helyzetnek nem sok eselye van a sikerre. Kivetelek vannak, de az elet nevu jatekban eleg sz.arul mukodik a veletlenszam generator.


43F

2020. jan. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Biztosíték a hagyományos ismerkedésben sincs. Hány olyant tudunk, hogy jártak, jártak (összeházasodtak) aztán egyszer csak jött a meglepetés.. Szerintem egy próbát megér,de inkább a megérzéseidre hallgass, mint a szavaira. Ismerek olyan nőket,akik már túl vannak néhány netes "első randin", és azt látom/mondják, hogy sokat fejlődtek önismeretben, emberismeretben, magabiztosságban, tehát mindenképpen jó tapasztalat, csak okosan!
2020. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Jópárszor találkozz vele huzamosabb ideig nyilvános helyen, címedet lehetőleg ne mondd meg. Majd kiderül.
2020. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne szűrd le mi a szándéka. majd kiderül idővel. Saját példa randi a lánnyal. Megtörtént. Haza cipelt, nekem furcsa volt. Nekemesett szeretkeztünk. No azóta nem veszi fel a telefont.... No akkor most mivan????? A nőkről se tudni mi jár a koponyájában..
2020. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha kulfoldon el, nem eletszeru nekem. Ugyanakkor energiat fektet bele. Szexrandit szervezni egy nappal latogatas elott is tudna.
2020. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!