Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért írogat ez a férfi ?Házas

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írogat ez a férfi ?Házas

Figyelt kérdés
Van egy házas férfi.Egy 3éves gyereke és egy 1 éves van plusz feleség. Ha találkozunk az utcán jön az üzenet tőle facebookon ,hogy dögös,csinos vagyok. Nem mertem még válaszolni. Szerintem nagyon szép csinos felesége van.Nem értem mit akar tőlem.Te mit tennél ?Amúgy ez a férfi is jól néz ki.Gond lehet a házassággal ?Másnak is írogathat vagy tényleg csak én tetszek neki?
2021. jan. 13. 08:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%

nem tudjuk, mi van otthon.

simán lehet kikacsintás, trófeavadászat, önértékelési probléma, túlzott önmutogatás vagy szeretőkeresés, akár át akar lépni egy másik kapcsolatba. Szóval ez mind lehet.

Te mit akarsz, attól függ, mi a válaszod.

2021. jan. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Ne írj neki vissza. Már csak azért se, mert a másik feleség ezt nem érdemli. Meg mert az ilyen férfi minősíthetetlen.
2021. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Mit akar? Megdugmi

Csak te tetszel neki? Nem hiszem. Ha ennyire nincsenek erkolcsei irogathat meg 5 csajnak

2021. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Azért írogat, mert potenciális prédának tekint. Egy jellemtelen alak, akinek egy pina sosem lesz elég. Sajnálatos, hogy a felesége valószínűleg azzal nincs tisztában, hogy kihez is ment hozzá.
2021. jan. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sejtettem ,hogy nem csak engem szemelt ki ...
2021. jan. 13. 09:20
 6/15 A kérdező kommentje:
Érdemes a feleségnek szólni ?Vagy csak simán ne írjak semmit ?
2021. jan. 13. 09:22
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

#6

Szólhatsz neki, de lehet nem is akarja tudomásul venni, hogy a kedves férje egy hűtlenkedő fsz. A gyerek miatt meg pláne nem fogja érdekelni.

Én a helyedben összeszedném az összes tartásomat és elküldeném a fszba ezt a pasit. Foglalkozz inkább egyedülállóval.

2021. jan. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Dominózni akar veled.
2021. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Az, hogy egy here, az vele a gond...

Ne írj vissza, sőt tiltsd le.

2021. jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%
Ne írj anyunak. Kisgyereknek nem hiányzik egy lelki beteg anya. Ha meg tudja, akkor nem változtatsz semmin.
2021. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!