Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg ez lenne a jó házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez lenne a jó házasság titka?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdés kommentje volt: A jó házasság titka a teli gyomor, üres zacskó, és csendben lenni!

Érdekelne, hogy tényleg ez lenne a recept, hogy boldog házasságom legyen?

32/N



2021. jan. 1. 10:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Azt látom néhány pár esetében , hogy az is problémát jelent, ha a másik véleménye egy adott dologról nem ugyanaz. A térítéses/zsarolós módszert nem szeretem.
2021. jan. 1. 11:33
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

11.-nek.


Jól látod. Pl.: Szerinted jó dolog a lakásba kutya. Szerintem meg nem fogok kutyaszarban mászkálni a diófa padlón.

2021. jan. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Erre van a kompromisszum. Annak nem látom értelmét, hogy megzsaroljam a másikat, hogy ha nem az lesz, amit én akarok, akkor fel is út, le is út. A kérdésben lévő idézet szerint, nekem nincs beleszólásom, mert csendben kell lenni, bólogatnom kell mindenre.

Lakásban pl nem tartanék se kutyát, se macskát. Én vidéki vagyok, nálunk a kutyának és a macskának kint a helye.

2021. jan. 1. 11:47
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha úgy vesszük, egy férfinek több nemigen kell. De akkor mi lesz a nő igényeivel?
2021. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Belinkelne valaki az eredeti kerdest?
2021. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
2021. jan. 1. 14:36
 17/20 anonim ***** válasza:
54%

De most miért vagy ezen így fennakadva? A gyakori tele van ilyen hímsoviniszta férfiakkal, akik közben csodálkoznak, hogy miért nincs nőjük. Soha egy nővel sem találkoztam, aki a kérdésben szereplő típusú házasságban élne és boldog lenne.

Szerencsére vannak a világon normális férfiak, akik egyenrangú félnek tekintik a feleségüket, és velük lehet boldog házasságban is élni. A titok a megfelelő párválasztás, akivel ki tudtok alakítani egy olyan harmonikus együttélést, ami mindkettőtöknek tetszik. Nincs olyan taktika ami mindenkinél beválik.

2021. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
64%

"17/17 anonim ***** válasza:

De most miért vagy ezen így fennakadva? A gyakori tele van ilyen hímsoviniszta férfiakkal, akik közben csodálkoznak, hogy miért nincs nőjük. Soha egy nővel sem találkoztam, aki a kérdésben szereplő típusú házasságban élne és boldog lenne."


És több ilyen nővel is találkoztam már. Élvezik a menő doki/sikeres vállalkozó/sztárügyvéd/IT szakember felesége/csaja szerepkört, és a pénzzel járó nyugis, boldog életet. Semmi felelősség, semmi bonyodalom, és kis szerencsével a pasi sem lép félre...és az sem derül ki, ha ő meg igen.

2021. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18: Nekem ez inkább az ahogy egy külső szemlélő férfi elképzeli. Akiket én ismerek, azok nagyon hanar rájönnek, hogy szeretet, és tisztelet nélkül nem tudnak élni, nem erre vágynak, hogy szabad rabszolgák lehessenek. Aztán vagy ki tudnak szabadulni a szituációból vagy nem.
2021. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Barnabas333 ***** válasza:
32%
Ahogy Korda György is megmondta a jó szex a titok. És, hogy legyen sok év múlva is. Minden mást egy férfi megold egyedül is. 43f aki második házasságában van de már nem boldog, mert csók sincsen...
2021. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!