Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg ez lenne a jó házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez lenne a jó házasság titka?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdés kommentje volt: A jó házasság titka a teli gyomor, üres zacskó, és csendben lenni!

Érdekelne, hogy tényleg ez lenne a recept, hogy boldog házasságom legyen?

32/N



2021. jan. 1. 10:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

A csendben lenni résszel nem értek egyet, de az első kettő biztos hogy fontos egy férfinak.

Viszont jo hazasságban mindkét félnek elégedettnek kell lennie, ezek pedig csak a férfi igényei.

2021. jan. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%

Ezt én írtam!!! Komolyan!!! :))))))))))


Szerintem igaz is.

2021. jan. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Nekem is úgy tűnik, hogy ez nem veszi figyelembe a nő igényeit.
2021. jan. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%
A férfi igényei: [link]
2021. jan. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A csendben lenni, nekem azt jelenti ebben az esetben, hogy kb véleményem, saját gondolatom ne legyen. Tegyem a dolgom, szolgáljam ki az uram igényeit, de különben kuss a nevem.
2021. jan. 1. 11:01
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Kommunikáció, közös jövőkép, célok, amik mindkettőnknek fontosak és amikért együtt dolgozunk. És a legfontosabb: mindketten akarjuk és teszünk érte.


Nem egy emberöltő, 23 év, amit eddig együtt töltöttünk. Eközben voltunk leégve és éhesen, hideg kaján élve hetekig, de kijöttünk belőle. Volt 4x6 hét, amikor tele volt “a zacsi”, mert a szülések után kivártuk a kontrollokat. Csendben ha akarnánk se tudnánk lenni 4 gyerek mellett, de az első 8, gyermektelen évben sem lett volna jó. Imádjuk egymás humorát, szeretjük megvitatni a világ dolgait, szeretünk itthon ketten filmklubot vagy könyvajánlót tartani, imádunk társasozni... Ami minden nehézségen átsegít, az viszont az, hogy mindketten egymással tervezzük az életünket leélni és dolgozunk is azon, hogy ez így legyen.

2021. jan. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
14%

5.-re. 2.-vagyok.


Nálam ez arra, hogy ha arról beszélek, hogy a hétvégén szeretnék nagyot aludni, meg #metoo -zni téged, akkor elő ne gyere nekem a kertrendezéssel, pláne ne gyere elő azzal, hogy áthívod anyádékat zabálni!!!

2021. jan. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Persze meg a nő verve jó a konyhában stb hagyjuk már. Mondom ezt férfiként. Ki kéne nőni ebből a kőkorszaki mentalitásból.
2021. jan. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon fontos a kommunikáció, és a kompromisszum. A mind kettőnket érintő programok szervezése előtt fontos megbeszélni, hogy ki mit tervez pl hétvégére. Nekem pl fontos a közösen eltöltött minőségi idő mellett az énidő, amikor csak magammal lehetek. Nem szeretem, ha valaki nem tudja magát elfoglalni, mert mindig ott kell lenni szórakoztatni.
2021. jan. 1. 11:15
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
De miért zavar bárkit ha van véleményed? Általában nem a vélemény szokott senkit zavarni hanem a térítéses kényszerítés.
2021. jan. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!