Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem várom hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem várom hogy a férjem hazaérjen, más is van így ?

Figyelt kérdés

Ha hazajön csak ledől az ágyba telefonozik, vagy vacsizik (vacsizunk) vagy csak ugy elvan magába és semmire sincs kedve amit esetleg közösen tehetnénk.

Nagyon lehúz a semmittevése, hogy csak magával van el.

Babát várok és szükségem lenne a segítségére , támogatására de minden nap egy csalódás.

Nagyon csalódott vagyok mert nem így képzeltem el ezt az egészet.


Más is volt ugy hogy nem várta haza a párját?



2020. dec. 30. 19:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális, hogy igy érzel.


Elé kellene állni, és megmondani, hogy mit gondolsz.


Lehet, hogy nem mutatod és úgy érzi minden rendben van.


Ha erre sincs reakció az régen rossz.


Engem sem ugrált körbe a férjem mikor terhes voltam, nem is simogatta egész nap a hasam, de mindenben segített amit nem tudtam megcsinálni a vége felé.


Vagy konkrétan mire vágysz?

2020. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Nálunk az asszony nem csinál semmit és csak a telefont nyomkodja. Nyár óta nem is dolgozik. Ha haza megyek akkor meg csak én foglalkozom a 7éves gyerekkel. Néha már jobb a munkahelyemen... De tudom nem boldogít, de ebben a világban a párok 80%ban valamelyik fél ilyen. Itt mondjuk mindjárt ömleni fognak a kommentek, hogy mindenkinek tökéletes a kapcsolata...😀
2021. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
68%

Különben mit kellene csinálnia ?

Tehát dolgozik, megkeresi a pénzt , 9-10 órát úton van.

Hazamegy , pontosan mit kellene csinálnia ? Menne veled valahová de covid van menni se lehet de ha lehetne akkor is gyereket varsz vigyáz rád.


Beszélgetni ? Mesélj neki valamit. Pl mi történt veled. ja, éppen semmi mert otthon ültel.


Nem védeni akarom de meseljetek már mit vartok el tőle ?

2021. jan. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
74%
A gyerek után fognak jönni a nagyobb problémák. Hidd el nekem. Készülj fel rá, jó tanács, mivel visszacsinálni már nem tudod. Sokkal rosszabb lesz. Kitartást!
2021. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
64%
Jo nagy troger lehet.
2021. jan. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!