Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Hétvégén találkozom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Hétvégén találkozom egy lánnyal, és félek hogy nemfog ugy tetszeni mint képen. Mit csináljak ha tényleg igy lesz? Olyankor nagyon zavarban avgyok, és alig várom hoyg hazaérjek. Valami tanács?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mér', az arcért jönnél össze vele? Nem azért szeretünk valakit, mert kék a szeme, vagy cuki az orra...
2010. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már csak az lenne szép, ha neked bejön, viszont ő fintorog rád... :D

Azért, érdekes ez a hozzáállás... most a külseje tetszett meg annyira, vagy a személyisége? :D

2010. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csináld végig lelkiismeretesen a randit, aztán mond meg tökösen, hogy ez neked nem fog menni. Vállald be, ha már neten csajozol.
2010. júl. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tök mindegy. ne várj világmegváltó szépséget, készülj úgy hogy egy teljesen átlagos beszélgetés lesz. és nem érhet csalódás. én igy is csinaltam, és jol is jött ki mert élőben nem tetszett annyira a lány mint képen. viszont nem kerültem zavarba, siman beszélgettünk és jó volt. na aztán persze nem lett belőle semmi, nem szándékoztam többet találkozni vele :)
2010. júl. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!